Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bu reklam türkiye'de olsa!!..

3M firmasının cam ürünlerinde kendini ispatmatlamak amaçlı otobüs duraklarındaki reklamı!...
Cam o kadar sağlamışki bunun içindeki paraların kırılıp alınması zormuş

Bu reklamı Türkiyede düşünemiyorum acaba insanlar reklam panosunun içindeki parayı alabilmek için ne gibi bir çabada bulunurdu Allah bilir
yabancılar bu camı kırıp parayı alamamış.. (ee yetenek meselesi.. :D )
[IMG]http://m.YollaYap.com/e30/74190137395.jpg[/img]

Türk'lerin başaramayacağı hiçbir şey yoktur 8)

Artı avrupa ülkelerinde parasal sıkıntılar Türkiye'ye nazaran daha az olduğudan buna teşebbüs bile etmemişlerdir :)

İlginç reklammış...

:o

bi tecrübe yapsınlar,

bin nasihat mı?

bir musibet mi?

;D ;D :o :o

tesekkürler..

yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar.

:) teşekkurler

Ben teşekkür ederim.

Türk'lerin başaramayacağı hiçbir şey yoktur 8)

Artı avrupa ülkelerinde parasal sıkıntılar Türkiye'ye nazaran daha az olduğudan buna teşebbüs bile etmemişlerdir :)

İlginç reklammış...

avrupadaki türkler buzdan para yapıp kola makinalarındaki kolaları çalmış.avrupa polisi bile hayrete düştü. çünkü makinada zorlanma yok sadece altında su birikintisi. yani üçkağatçılıkta üstümüzde yok.bi tek o konulara aklımız yatıyor. camı kırmadanda alırız o paraları merak etmeyin :))

avrupadaki türkler buzdan para yapıp kola makinalarındaki kolaları çalmış.avrupa polisi bile hayrete düştü. çünkü makinada zorlanma yok sadece altında su birikintisi. yani üçkağatçılıkta üstümüzde yok.bi tek o konulara aklımız yatıyor. camı kırmadanda alırız o paraları merak etmeyin :))

;D ;D ;)

:) teşekkurler

valla bizimkiler o parayı almak için tank bile getirirler oraya....
;) ;) ;) ;) ;)

Yok yok bizim insanımız sokakta onunla ugraşmaz.
Götürür evde kırar :D ;)

;D ;D ;D ;)

bankamatik soymaya kalkan Türkler yani biz :D zamanın birinde bankamatiği vinçle yerinden söküp ortadan kaldırdılar bunu bırakırmıyız ? :'( :'(

;D ;D ;D ;)

İlginç Resimler

MollaCami.Com