Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Çeşitli Bahçe Mobilyaları

4 nolu resmi komple alsam,

mobilyanın yanında o bahçeye ait evi,havuzu ve denizi verirler mi? :'(

Verseler iyi olacak , Çünkü benim öyle huzurlu bir yere çok ihtiyacım var. :'(

benimdeeee :'( :'( bi 10 gün kaçabilsem öyle biyere o da yeter ama nerdeeee gerçi ben rüyamda çok gidiyorum öyle yerlere inşallah bununla sınırlı kalmayızzzzz İLERDE...

benimdeeee :'( :'( bi 10 gün kaçabilsem öyle biyere o da yeter ama nerdeeee gerçi ben rüyamda çok gidiyorum öyle yerlere inşallah bununla sınırlı kalmayızzzzz İLERDE...
İnş. Kardeşim Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş. Sizinde öyle güzel bir bahçeniz olur

tam böyle bir şey aramıştık bulamamıştık :)

Hepside birbirinden güzel emeğine sağlık kardeşim .

Bu resimleri görünce aklıma küçükken bahce salıncağında düştüğüm geliyo kalkmaya çalışınca bi darbede salıncaktan yedim tam enseden ;D ;D

AMİN cümlemize nasip eder inşallah zambak kardeşim sağol

Kardeşlerim beğenmenize çok sevindim.

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş.

Janwes kardeşim siz bir şey aradığınızda ilk molla dekora gelin ;)

Bunları gördükçe kendime kızıyorum. 2-3 sene önceye kadar büyük bir bahçesi olan müstakil bir evde oturuyoduk. O zaman sahip olduğumuz güzelim bahçemizin değerini kıymetini bilip ona ilgi gösteremedik. Şimdiyse bi bahçemiz olsa da kendimize huzurlu ve rahat bir yaşam alanı kursak diye hayal kuruyoruz. :(
Ama Allah izin verirse iki üç aya kadar bahçesi olan bir evimiz daha olucak :) o zaman inşallah bu öneriler çok işimize yarıyacak. Şimdiden ayırtsam mı Zambak kardeşim. Sonraya kalmaz belki. ;) :D

Şimdiden ayırtsam mı Zambak kardeşim. Sonraya kalmaz belki.

Rabbim gönlünüze göre versin inş. kardeşim.

Siz iyisimi ayırttırın talep çok :)

Bahçe Dekorasyonu

MollaCami.Com