Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Dekorasyonla ilgili istekleriniz , sorularınız

Dekorasyonla ilgili istek ya da sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Fikir birliği yapabiliriz..tavsielerden istifade edebiliriz..

Burada paylaşmanız düzenli bir başlık oluşturacaktır inş. :)

eve gelen hanımların genel isteği üzerine mecburen ayna arayışına girdik kardeş,

başörtülerini düzeltip pardesü kontrolü yapmadan dışarı adım atmıyo bu hanımlar.....

tabiiki de boy aynası olacak bu durum da, ;)

aynacidan boydan boya kestirin, kapinin arkasina boydan boya monde edin :))

aynali kapi;)

aynacidan boydan boya kestirin, kapinin arkasina boydan boya monde edin :))

aynali kapi;)

çok amaçlı,pratik...
ayrıca çok zekice... :D :D :D

böyle bir bölüm açılmasına sevindim, güzel devam ediyor
inş. zamanım olursa ben de katkıda bulunabilirim
kolay gelsin kardeşim

Teşekkur ederım umut kardeşim,inş. :)

sevdim fikri ,

acaba küçük çocukların olduğu evlerde bu ayna kullanışlı ve sağlıklı olur mu?

Reısın fıkrı cok guzel ama kapı sureklı acılıp kapandıgı ıcın ne kadar saglıklı olabılır bılemıyecegım tavsıyem kapınızın rengıyle orantılı çerçevelı uzun bır ayna..

Tam olarak tavsıye ettıgım sekıl olamasada ıns ıfade ettıgımı anlatabılmısımdır :-[

anladım kardeş,

ama sorun yer sorunu,

bu kadar geniş bir alan yok,

40 cm lik bir yer var,

oraya kestirmeyi düşünmüştüm zaten,

yeter herhalde,

anladım kardesım ::) en olarak kısalttıgınız ölçüyü boy olarak arttırırsanız kısa alanınızı uzun gösterecektır..

cercevesı oda kapılarınızla rengin orantılı olması görsellıgı tamamlayacaktır..

Karanlık kısma denk gelıyorsa gırısınızı ayna muahkkak aydınlık gosterecektır..Gereklı bır durum ıyı

dusunmussunuz. Çocugunuzun yası kucukse aynanın alttan boyunu yerle cok bıtısık yaptırmamanızı tavsıye

ederım..teşekkurler

ben eviimin sade olmasından yanayım.yani böyle gereksiz vitrin ,dantellerle süslenmiş bir sürü gereksiz eşya istemem açıkçası.duvarlar canlı renklerde olmalı,mobilyalar duvarlarla uyumlu olmalı.peki Zambak kardeşim bu konuda bana biraz destek olurmusunuz..nasıl renklerde bir duvar ve mobilya seçimi yapılabilir.birde kahverenginin yer döşemesi dışında hoş durmayacağı kanısındayım sizce

Evin sade olması evi geniş , ferah göstermenın yanı sıra evin temizlenmesinde de kolaylık sağlar.Bu açıdan

hemfikiriz ;)

bu durumda odaların ve oda camlarının hangi cepheye baktıgı onemlıdır.soguk ve karanlık olan oda ve duvarları

daha açık bır boya ıle aydınlatabılır ve ışık sisteminden yararlanabılırsınız boylece sıcak ve aydınlatmada sıze

yardımcı olacaktır. Sececegınız mobılya rengıde yer dosemesı ve duvarlar ıcın onemlıdır.

Acık renk koltuklar cabuk kırlenılır dıye bılınsede koyu bır zemıne acık bır renk mobılya ve hafıf koyu tonlarında

kırlentlerle eslestırme yapılabılır kanısındayım fuadesra kardeşim..

Ayrıca zıt renklerden oluşan bır uyumda saglanabılır ::) İnş. yardımım dokunmuştur

tabiki oldu.çok teşekkürler.mesela bu koymuş olduğunuz resimdeki oda çok hoş duruyor gerçekten.canlı renkler iyi yani..tekrar sağolun

Kesınlıkle guzel bır seçim. ;)
Kahverengı döşemeye örnek açık renk bir oturma grubu

Odanın daha dengeli görünmesini sağlamak için uzun kenarlardan birine ayna konması tavsiye edilir.

Oturma odası evde yaşayan insanların kişiliğini yansıtmalıdır. Örneğin ilgi alanları, sevdikleri kitaplar odada uygun bir raf sisteminde paylaşabilirler.

bir kısmı evdöşe'den alıntı yapılarak yorumlarla derlenmiştir.

Mühim bir not: açık renk koltuk isteyenler için ; açık renk yıkanabılen ,temizliği kolay, koltuğa kolay takılabılen

kılıflar bulunmaktadır.

RABBİM evi olmayan tum kardeşlerımıze nasıp etsın herkesin gönlune gore evler nasıp etsın ıns.İlginize teşekkurler fuadesra kardeşim ;)

amin dualarınıza.tabiki kanaatkar olmalı önce. aslında benim içinde evin güzelliğinden ziyade yeterince,israfa kaçmadan güzellik önemli.sade olsun gösterişsiz olsun...bilgileriniz için teşekkürler.devamı gelir umarım ve resimli olması tercih edilir ;)

Dekorasyon ve Mimarlık

MollaCami.Com