Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ŞIRNAKTAN KANDİL TEBRİĞİ...

s.a MOLLACAMİ DOSTLARI...

ırak sınırından selamlar....

inanın ilk fırsatta siteye giriyorum fakat sadece bakıp çıkıyorum vaktim olmuyor bu gün vaktim oldu ve siz dostlarıma kendimi hatırlatayım dua isteyeyim dedim...(inanın çok ihtiyacım var özelliklede bu günlerde..)

beni tanımayan üyelerimizede hoş geldiniz diyorum tanımayanlar yeni oldukları için tanımıyorlardır sanırım.

eskilerden varmı tanımayan.... duyamadım.... hee yok deme ::=))

mübarek miraç kandiliniz mübarek olsun... cümle ümmeti muhammedin selamete ermesini ve duaları kabul olanlardan olmazı ümid ediyorum...

bizler burada geceleri sabaha kadar görevde olduğumuzdan gecemizi gündüz icra etmeye çalıştık ve çalışacağız...

(inanın yaşadığımız yerlerin kıymetini bilelim...)

insan kötüyü görmeden iyinin kıymeetini bilmiyor kardeşlerim tamam buralarda da insanlar yaşıyor hatta çokta mutlular fakat nasıl desem sizlere bir örnek ile açıklayayım burada ekmek 1 gün sonra gazate 1 gün sonra geliyor hemde 3 yol konturolunden sonra gelebiliyorsunuz oda şırnaktan buraya şırnağa kadarda 3 arama siz düşünün ayrıca sabahın 5 de bizim evin önünden tank geçse ne oluyor deriz fakat burada kafasoını çevirip bakıyor yoluna devam ediyor...

geceleri silahlar hiç susumuyor... ve insanlar uyuyor...

mollacami dostları

unutulmamak dileği ile... dualarınızı beklerim....

Allaha emanet olun...

ADIDAGÜZEL

a.s.sizinde geçmiş miraç kandiliniz mübarek olsun unutulmadınız merak etmeyin..
Allah hayırlı teskereler versin sağ selamet gelin inşallah...

Allah yar ve yardımcınız olsun

benim abimde hep asker o yüzden aileden dostlardan ayrı kalmak ne demek biraz da olsa biliyorum Allah tez zamanda sizi sevdiklerinize kavuştursun inşallah...

Rabbimiz oradakı askerlerımızınde yasayan kardeşlerımızınde yar ve yardımcısı olsun inş.

geçmıs kandılınız mubarek olsun

ve aleyküm selam kardeşim seni unutmadık..

bugüzel dilekerine binlerce kere aminler olsun
inşallah sen ve diğer askerlerimizde sağ salim tezkerelerinizi alıp aile ocaklarınıza döner bu çetin günler hayatınızda bir anı olarak kalır..
MEVLAM vatanımıza, askerimize ,milletimize zeval vermesin bizleri düşman terbiyesi ile terbiye etmesin dualarımız hep sizlere ...

hayırlı tezkereler..

Rabbimiz oradakı askerlerımızınde yasayan kardeşlerımızınde yar ve yardımcısı olsun inş.

geçmıs kandılınız mubarek olsun

[/quote] :'(

Allah'ım yar ve yardımcın olsun Adıdagüzel...
Rabbim tez zamanda tezkereni almanı nasip eylesin...
Allah cc senin ve bütün askerimizle olsun...
Hepiniz Allah'a emanet olun...

insan kötüyü görmeden iyinin kıymeetini bilmiyor kardeşlerim tamam buralarda da insanlar yaşıyor hatta çokta mutlular fakat nasıl desem sizlere bir örnek ile açıklayayım burada ekmek 1 gün sonra gazate 1 gün sonra geliyor hemde 3 yol konturolunden sonra gelebiliyorsunuz oda şırnaktan buraya şırnağa kadarda 3 arama siz düşünün ayrıca sabahın 5 de bizim evin önünden tank geçse ne oluyor deriz fakat burada kafasoını çevirip bakıyor yoluna devam ediyor...

Söylediklerinin eksiği var fazlası yok... :-X
Daha neler var neler... :'( :'( :'( :'(
Hakikatten öyle, bende 6 yıl Hakkari'de bulundum ve o 6 yıl aynı cehennem gibi gelmişti.Sabahlara kadar hiç durmayan silah sesleri, tank sesleri bir yanda askerlerimiz, bir yanda,, vatan hainleri gece-gündüz sürekli çatışmalar, sürekli acaba bugün ölecek miyim diye başlayan günler... :'( :'( :'(
Kaybolan ömürler var orda.... :'( :'( :'(
Oraları ancak ve ancak orda yaşayanlar bilir... :'( :'( :'(

Allah'ım sizi başımızdan eksik etmesin...

Ve aleykümselam kardeşim..Tanımıyoruz ama isminizi duyduk,unutulmamışsınız kardeşim..Sizinde geçmiş kandiliniz mübarek olsun..Allah c.c yâr ve yardımcınız olsun inşaallah..
Rabbim hayırlı görevler ve hayırlı teskereler nasip eylesin..
Allah c.c sizi ve tüm asker kardeşlerimizi korusun..
Dualarımızdasınız kardeşim..Sizde O en güzele emanetsiniz..

Ümmeti Muhammedin mubarek olsun rica etsek adres vermesek iyi olur kanatindeyim

benim de arada rastladığım bir isimdi Adıdagüzel.sizden övgüyle bahsedildiğini gördüm.merak etmeyin unutulmadınız. :)

Allah yardımcınız olsun.kutsal bir görev yapıyorsunuz.hayırlısıyla bitirip, güvenli yuvanıza dönersiniz inşallah..hayırlı teskereler..

Ve aleyküm selam kardeşim. Sizinde geçmiş miraç kandiliniz mübarek olsun.
Gönlünüzü ferah tutun unutulmadınız :)
Rabbim vatani görevini yapmakta olan bütün kardeşlerimizin yardımcısı olsun.
Evinize ve sevdiklerinize sağ salim kavuşmanız niyazıyla. Allah'a emanet olun

Cenabı Allah Muhammed sav ordusunu asla mağlub etmedi etmezde...
O asker ocağı peygamber ocağıdır...Kıyamete kadarda öyle kalacak...
Yeterki itikadınızı imanınızı tam eyleyin devamlı surette ABDESTLİ olun kardeşim...Üç çatışmaya girmiş ve Allahu tealanın yardımı Evliyaullahın himmeti üzerinizde bunu orada askerlik yapmış olanlar bilir.İnananıda gördü inanmayanıda elhamdülillah...Orası çok büyük bir nimet...Eğer bilirsen tam itikad edersen sana heryer selamet...Ecelin ve hayatın ANCAK VE ANCAK ALLAHUTEALANIN YED'İ KUDRETİNDE OLDUĞUNU HAKKAL YAKİN ANLARSIN...VE ELHAMDÜLLİLAHİ RABBİL ALEMİN DERSİN...

GÖREVİN MÜBAREK OLSUN VATAN NÖBETİNDE HERAN RASULULLAH EFENDİMİZ BİZİMLE ASHABI KİRAM BİZİMLE VE CÜMLE EVLİYA...

ATEŞ BAHÇESİ SİZE GÜL...İNŞALLAHURAHMAN...

TIBKI İBRAHİM HALİLULLAHA OLDUĞU GİBİ BİZEDE AYNI...ELHAMDÜLİLLAH...

hayırlı tezkereler kardeş.
siz şırnak'ın neresindesiniz.

allah (c.c.) yar ve yardımcınız olsun...

Allah razı olsun Adıdagüzel kardeşim. ben seni tanıyorum şahsen (mollacami.com dan)

hayırlı teskereler sana.
kolay gelsin.

Yüce rabbim Hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah.

sağ salim aramıza dönmen temennisiyle...

Adıgüzel kardeşimin / abimin bu mesajı gözümüzden kaçmış :-[ Mirac Kandili tebriği imiş; ama biz de Berât gecesini tebrik ediyoruz. Rabbim yardımcısı olsun..

ewet
arkadaşlarhazır bu konuya deginmşken,dualarınızda vatanımızı emanet ettigimiz mehemtçigimize,ehilerimizede dua etmeyi unutmassanız ziyadesiyle sevinirim...
hayırlı kandiller...
(kendini yalnız hissetme kardeşim senn gibi ücra köşelerde kardeşlerinn var oldsugunu unutma...hayırlı tezkerelr)

Adıgüzel kardeşimin / abimin bu mesajı gözümüzden kaçmış :-[ Mirac Kandili tebriği imiş; ama biz de Berât gecesini tebrik ediyoruz. Rabbim yardımcısı olsun..

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com