Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

MİRAÇ KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

"Allah kişiye ancak gücünün yeteceği kadar yükler;kazandığı iyilik lehine, ettiği kötülük de aleyhinedir.Rabbimiz!Eğer unutacak veya yanılacak olursak bizi sorumlu tutma.Rabbimiz bizden öncekilere yüklediğin gibi, bize de ağır yük yükleme. Rabbimiz!Bize gücümüzün yetmeyeceği şeyi taşıtma, bizi affet, bizi bağışla ,bize acı.Sen Mevlâmızsın,kâfirlere karşı bize yardım et."
Bakara süresi (286.)

Rabbimizin 5vakit namazı farz kıldığı bu mübarek gecede,Mevlam kalbimizi namaz aşkı ile doldursun.(Amin)

Mübarek Miraç kandilinizi kutlar, cümlemiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Hak'tan niyaz ederim.Dua ile...

Amin kardeşim amin.
Allah celle celaluhu razı olsun. Sizlerin de kandili mübarek olsun

Amin kardeşim amin.
Allah celle celaluhu razı olsun. Sizlerin de kandili mübarek olsun

Amin kardeşim amin.
Allah celle celaluhu razı olsun. Sizlerin de kandili mübarek olsun.

selamün aleykümbende herkesin miraç kandilini kutluyorum.rabbim hayırlara vesile etsin.bende bu sitenin müdavimlerindenim çok beğeniyorum herkese selamlar. ::)

HERKESİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN

RABBİM NASIL KORUYORSA YILDIZLARI DÜŞMEKTEN,SİZİDE ÖYLE KORUSUN TÜM KÖTÜLÜKLERDEN,MELEKLERLE KUŞATSIN HER YANINIZI,KABUL ETSİN MEVLAM DUALARINIZI!MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN!...

RABBİM NASIL KORUYORSA YILDIZLARI DÜŞMEKTEN,SİZİDE ÖYLE KORUSUN TÜM KÖTÜLÜKLERDEN,MELEKLERLE KUŞATSIN HER YANINIZI,KABUL ETSİN MEVLAM DUALARINIZI!MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN!...

saolun kardeşim sizin de ve bütün mollacami üyalarimizin kandili mübarek olsun :)

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com