Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

HİÇ UNUTAMADIĞINIZ BİR ANII

hayatınız boyunca hiç unutamadığınız belki rezil olduğunuz veya çok mutlu olduğunuz bir anı????(bizimle paylaşır mısınız?)

güzel anılarımız neysede rezillimizidemi anlatalım :)))

dur düsüneyim :)

ya bu kadar cok düsündükten sonra aklima getirecem diye caba sarf ettikten sonra unutamadigim ani mi olur :o

yok yok aslinda hangisi paylasilabilir diye düsünmekten iciinden cikamiyor insan ;)

siradakini dinleyelim ;)

benim hayatım boyunca unutamadaığım anım,mahalle camisinin minaresinde ezan okuyan müezzinin ağzına aşağıdan üzüm atmam dır 10 yaşında falandım

Ya bende 5 yaşındayken ayva almak için gittiğim ayva bahcesinde yaklaşık 10 metrelik ve içinde su motoru,demir merdiven olan şans eseri(takdiri ilahı tabiki) su olmayan su kuyusuna düşerek hakiki ayvanın tadını tadmış oldum.Güler misin ağlarmısın?

hee hee çok güzel anılarınız varmış yaws ;D ;D ;D ama galiba benim böyle güzel anılarım yok :'( :'( :'(

bende komşu kızları çok korkutmuşumdur inşallah beni affederler tabi epey bi zaman geçti korkutmak güzel olsa gerek Allah affetsin

hiç unutamam bir kış gecesi halamla beraber herkesten habersiz o tipi şeklinde yagan karda dışarı çıkıp kardan adam yapmıştık.
ellerim soguktan kıpırdamaz hale gelmişti burnumuda hissetmiyodum pancar gibi kızarmıştı zaten ;D
o kadar mutlu olmuştumki o gece uyuyamamıştım
ama sabah uyandıgımızda kardan adam yerinde yoktu :'(
neden yıkıldı orası hala muamma :'(

benimde guzel bir anim: bulundugum kursda hizmet ederken gelen abilerin veya buyuklerimizin hizmetinde bulunup onlarin hayir duasini almak ve en cok ozledigim seyki talebelik zamnalarinda kisin disarda gecenin altinda hocalarimla kar topu oynamak ve yasak olan seyleri yapmak....talebenin vaz gecilmez kurali : kurallar nicin vardir cignenmek icin... ;D aslinda olmasa iyiydi ama insan hatirlayinca gulesi geliyor ama dimi? :-\

evet.Sonra da en ufak bişeyde itaatsiz diyiveriyolar ama:D Ben de çocukken biskletimiz yoktu.Komşu çocuğunun bisikletine binbilmek için marketimizden cips çaldığımız günü unutamıyorum :)

Bizde kuran kursundayken yangın tüpünü çalıştırmıştık. Hep nasıl çalışır diye merak ederdim. Ama vanası kapanmıyormuş. Bi açıldı pir açıldı. Kursta o gün nöbetçiydik. Yeni temizlemiştik. Her yer tebeşir tozu gibi bişey oldu. Berbat bi durumdu. Ama gülmekten o berbatlığı göremedik. Sağolsun hocamız hiç kızmadı. Sizi çok seviyorum laf söylemeye kıyamam. O yüzden eve gidiyorum dedi. Cezamız temizlemek oldu. Siz siz olun ihtiyaç olmadıkça çalıştırmayın. Temizliği eziyet oluyo. ;D Anısı güzel. ;D

Güzelmiş eftal : ))
Benim anılarım buraya sığmaz, roman olur ;D

ya çok güLdüm EftaL..göz önüne getirdim ;D ;D
Sevdam12 ßende katıLıyorum..ßazıLarını unutsak,unutamadıkLarımızı yazacağız :)

Sinemaya bile aktarılabilir, ödül üstüne ödül alır ;D

Vay vay iddialı dostlar. Yazında görelim yaf. ;)

hah hah hah

Eğlenceli Oyunlar

MollaCami.Com