Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE!

Arkadaşlar belki çoğunuz biliyordur, ama aklıma geldide, sizlerle paylaşmak istedim. çoğu zaman bunu yaşadım ve uyguladım. YOLDAŞ09 garantili. ;D :D ;) ??? ::)
Arabanızla bazen tozlu ve topraklı yolda kullanmanız icap ederse; aracın ön camlarını tamamen kapatın. arka camlarının hepsini veya sadece birini, yarım veya tam açın. aracın içine bir tane toz girmediğini görecek ve mutlu bir tozlu ve topraklı yolda yolculuk yapmış olacaksınız.
muhakkak aklımızda bulunması gereken bir bilgi olduğunu düşünüyorum.

tesekkürler kardesim insallah yapariz.

tavsiye ederim, aklınızda bulunsun, denemekte fayda vardır.

sağolun buda yoldaş09 un icadı ;)

sağolun buda yoldaş09 un icadı ;)

yok ya benim icadım deyil kardeşim. benim çok sevdiğim bir abimin icadı. o şimdi fethiye'de. oraya tayini çıktı, onun icadı.
en son uygulamam bu gün oldu. aydın ovasında kayınçımlar var. oraya bacanağımın, uzun peugeot minibüsüyle ziyarete gittik. toprak yola girince birden aklıma geldi. benim bacanağı aynen tarif ettim, uyguladı, inanın tek toz almadı kocaaa araç. hayret etti. ben bu taktiği yıllar önce öğrenince teberrulerda köylere gidiyoruz. çoğu köylerin yolları toprak olunca bu taktiği uyguluyoruz. fethiyeye giden abi o zamanlar tarif edince baya faydasını gördük. her kardeşime tavsiye ederim.

sağolun kardeşim inşaallah HZ ALLAH razi olsun mollamız için butun kardeşlerimizin böle tavsiyeleri

paylaşımları , çok faideli oluyordur eminim ..

devamını bekleriz .. :)

artık icatlar bölümüne geleni kolay kolay konu paylaşmadan bırakmayız,bu kural yorum yazanlar içinde

geçerli :D :D

iyişallah kardeşim. sizlerinde değerli paylaşımlarından istifadelenmeye çalışacağım iyişallah.

Tavsiyeniz için teşekkürler kardeşim. Artık kendi arabamız olana kadar başkalarının arabalarında uygularız. :) İnşallah kendi arabamızda uyguladığımız günleri de görürürüz. ::)

teşekkürler. güzel bir tavsiye. uygulayalım inşallah

teşekkürler. güzel bir tavsiye. uygulayalım inşallah

iyişallah kardeşim hepimizin bilmesi gereken bir konu diyorum.

elinize sağlık denemekte yarar var..

elinize sağlık denemekte yarar var..

okuyan gözlerinize ve yüreğinize sağlık.

Icatlar

MollaCami.Com