Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilim ve Teknoloji ' de en çok takip ettiğiniz bölümler hangisi?

bilim ve teknoloji'de en çok takip ettiğiniz,ilginizi çeken bölümler hangisi?

hepsi güzel ve ayri konular.

Ve hayatimizin icinde her biri.. Ilgilensekte ilgilenmesekte en basta PC olmak üzere her bir bilimsel ürünü kullaniyoruz..

Daha iyi kullanmak icin de onlari yakindan tanimak gerekiyor

Haklısınız Piri reis kardeşim ve onları yakından tanımak içinde bu bölüm müthiş bir fırsat oldu hepimize..

bu bölümle ilgilenmeyen kardeşlerimiz olsada (ankete göre :-[ ) yine de bu bölümde yayınlayacakları

paylaşımları bekleriz..

teşekkurler..

Bilim ve Tekonoloji yanyana gelince öcü sananlar olabilir. Orasi sadece zeki insanlarin isi akil yormak lazim ben oyunlarima bakayim diyorlardir belki :))

aslinda en eglenceli, biraz zaman ayirsalar cok keyif alacaklardir muhakkak :)

belki sizi dinlerler ::)

..yorumunuz teşvik edici olmuş reis ;)

sağolun

Şahsen arada işime yarayacak yada merak ettiğim 1 şey olduğunda bu bölümden faydalanıyorum sayenizde.Bunun için sağolun.Ama yinede çok fazla ilgilendiğimi yada siteye girdiğimde ilk göz attığım konular içerisinde olduğunu söyleyemeyeceğim.Karakter meselesi tabii. ;)Yine de siz elinizden geleni hakkıyla yapıyorsunuz Zambak kardeşim. ;)Teşekkürler... :)

bilim ve teknoloji denince sıkıcı bilimsel makaleler geliyodu aklıma.. :-\

ama burası öle değıil.. :D özellikle son zamanlarda çok aktifleşti.. :D

bilim ve teknolojinin ilginç ve eğlenceli yanlarıda varmış. :o

bunuda zambak kardeşimizin sayesinde öğrendik... :)

tebrik ediyorum seni zambak.. :)

bu başarının devamını bekliyoruz.. ;)

:-[ bizler sadece aracız.. sizler emınım kı cok daha ıyılerını yaparsınız..

husnu zanınız için teşekkurler mendokuse ve gulnısa kardeşlerım HZ ALLAH razi olsun

zambak kardeşim öncelikle böyle bir anket açtığın için ve ayrıca bu bölümde çok güzel çalışmalar yaptığın için çok teşekkür ederiz. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu bölüm daha da aktif hale gelecek kardeşlerimizin de yardımlarıyla. ;) Kardeşlerimiz bu bölüm ile ilgili fikirlerini ve tavsiyelerini bizlerle paylaşırlarsa çok seviniriz. Bizler de bu vesile ile onlara daha çok yardımcı olmaya çalışırız inşallah.

Mesela ben bir öneri de bulunayım. :) Biz bilim ve teknoloji bölümüne de kardeşlerimizin bilimsel konularda kafalarına takılan soruları sorabilmeleri için soru-cevap bölümü ya da başlığı açsak nasıl olur? Soruların cevaplanması için sitemiz üyeleri arasında bu konuda bizlere yardımcı olacak değerli üyelerimiz de vardır inşallah. Tabii bizler de elimizden geleni yapacağız bu konuda.
Bu bölümü dünyevi ilmi öğrenmekten çok Rabbimize olan tefekkürümüzü artıracak bir vesile olarak ve konuları da kainat kitabını okurcasına okumak niyetiyle ziyaret edelim inşallah.

Öncelikle değerli yorumların için çok teşekkur ederım sevgılı gözyaşı..

çok guzel fıkırler ..janwes kardeşimizde bu konu için daha önceden bilgi deposu yada bilgi bankası içeriğinde ,

İngilizce'de hindiye neden Turkey deniliyor?
İngiltere'de trafik neden soldan akar?
Camın arkasında güneşte bronzlaşabilir miyiz?
Atletler neden saat yönünün aksine koşuyor?
Bumerang nasıl geri gelebiliyor?

gibi fıkırde bulunmuştu..

Nacizane fikrim faalıyete geçılırse sızınde belırttıgınız gıbı daha çok "Bu bölümü dünyevi ilmi öğrenmekten çok Rabbimize olan tefekkürümüzü artıracak bir vesile olarak ve konuları da kainat kitabını okurcasına okumak niyetiyle ziyaret edelim inşallah." bu nıyet ıstıkametınde cok faide sağlayacaktır inş.

tekrar teşekkurler :) :)

Estağfurullah kardeşim eğer faydamız dokunursa çok seviniriz.
İnşallah şu anda aktif halde olan konularımıza da aynı niyet nazarıyla yaklaşalım. ;)
Janwes kardeşimizin fikirlerini de önceden okumuştum inşallah bu bölüm için de en yakın zamanda faaliyete geçelim.
Biz de sana teşekkür ederiz. :)

:) inş. gozyası kardesım cok sagolun katkılarınızdan dolayı..

çok teşekkur ederım

Bilim ve Teknoloji

MollaCami.Com