Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mayis ayinin en faideli paylasimi

Evlenince Bir Çift Ayakkabı mı Olacağız? (gözyasi) - 15 (30%)
Hiç bilmem ki sıra kimin (Mücahit) - 7 (14%)
Dudağıma borçlu olduğum dualar .. (Zambak) - 14 (28%)
Onlar zaten bizimdi... (kardelen54) - 14 (28%)

Selamün aleyküm arkadaslar
Mayis ayinin en faideli paylasimi oylamasi sonuclandi.Gözyasi kardesimizi tebrik ediyor güzel ve faideli paylasimlarinin devamini bekliyoruz ;)

tebrikler gözyaşı kardeşim ;)

gönlünüze ve yüreğinize sağlık :D

tebrikler gözyaşı kardeşim senin adına çok mutlu oldum güzel paylaşımlarının devamını bekleriz bunlar nacizane hediyem kabul et ;)

tebrik ederim kardesim..

bunlarda benden tebrik ederim..

Faideli paylaşımlarının devamını bekliyoruz gözyaşı kardeşim.. :)

Yarışmaya katılan diğer arkadaşlarımıda tebrik ederim.Her konu birbirinden güzeldi..

Bizi bu güzel paylaşımlarla buluşturduğunuz için hepinize teşekkürler...

Tebrikler.

Allah celle celaluhu hepinizden razı olsun kardeşlerim. Diğer kardeşlerimi de tebrik ederim. Sizlerin de paylaşımları benim için çok değerli ve faideli idi. Bizler paylaşımlarda sadece birer vesileyiz. Onları okuyup güzel kılan ise sizlersiniz.

Tebrik ederim Gözyaşı kardeşim..Katılan diğer arkadaşlara da tebrikler ve güzel paylaşımlarının devamı dileğimle..

Tebrik ederim Gözyaşı kardeşim..Katılan diğer arkadaşlara da tebrikler ve güzel paylaşımlarının devamı dileğimle..

evlenmek isteyen herkese ne güzel bir kılavuz yazısıydı,

teşekkürler tekrar,

hayırlısı olsun kardeşim tebrikler buda benden ;) :)

bunlarda benden tebrik ederim..

serapta bir damla, firdevs27, cepni, ikra, hakyolcusu ve zeynep88 kardeşlerim ben teşekkür ederim. Güzel çiçekler için de ayrıca teşekkürler :)

evlenmek isteyen herkese ne güzel bir kılavuz yazısıydı,

teşekkürler tekrar,

İnşallah evlenmek isteyen kardeşlerimiz için güzel bir kılavuz ve örnek olur kardeşim. Size ayrıca teşekkür ederim. Konuyu yarışmaya dahil etmeme vesile oldunuz. Allah celle celaluhu razı olsun sizden.

cümlemizden razı olsun,

hem sizi ,hem bizi ve isteyen herkesi önce kendimize sonra ailemize,vatana ,millete,dinimize faydalı eylesin,amin,

Yarışmalar

MollaCami.Com