Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Aşk Ve Korku

Allah aşkı ile gönül kuşu çırpınacak ki, ona varmaya bir yol buluna bilsin. Hem seveceksin hem de korkacaksın. İnsan sevdiğini incitmekten korkar değil mi?
O vakit neden hala boş hayallere-seraplara kapılıp, ebedi olan sevgiliyi terk ediyoruz?
Dünyada iken Allah'ı görmeye imkân yoktur. Ölüm ise ona kavuşmaya bir vesiledir. Sağlık yüreğine olsun sevgili serapta bir damla..
Mevlâm seni, zâtını tefekkür etmeyi, Cennet'ine dâhil olup, cemâliyle müşerref kıldığı kullardan eylesin!

Ne kadar güzel yazmışsınız kardeşim,çok güzel sözler :D Teşekkür ederim..
Dualarınız için de Allah c.c razı olsun..Binlerce amin..Rabbim cümlemize böyle bir saadeti nasip eylesin inşaallah..Amin..

Gözlerim arıyor seni, umarım sağlığın daha iyidir.

Arşivime aldım bu güzel sözü seraptan birdamlacık.
Masa üstü olarak kulanırım.Tşk.

Bu arada gulurana düşünclerine katılıyor dualarında asudeliyide unutmamanı diliyorum.

teşekkurler sbd kardeşim sen yanımızda olamasanda bu guzel paylasımlarla senı yad edıyoruz ...

Çok duygulandım yorumlarınızı okuyunca,unutulmadığıma sevindim;sağolasınız.. :'(
Sevgili Asude,halime elhamdülillah diyorum;inşaallah daha iyi olurum kardeşim..
Değerli kardeşim Zambak sağolasın,aranızda olmaya çalışıcam inşaallah kardeşim..

Çok duygulandım yorumlarınızı okuyunca,unutulmadığıma sevindim;sağolasınız.. :'(
Sevgili Asude,halime elhamdülillah diyorum;inşaallah daha iyi olurum kardeşim..
Değerli kardeşim Zambak sağolasın,aranızda olmaya çalışıcam inşaallah kardeşim..

Rabbim sevdiği kullarına dünyada sıkıntı çektirirmiş.
Sende seven kullarındansın inşaAllah.Rabbimin rahmeti şifası seninle olsun her daim.
Seni aramızda daha sık görmek dileğiyle :-*

Allah aşkı ile gönül kuşu çırpınacak ki, ona varmaya bir yol buluna bilsin. Hem seveceksin hem de korkacaksın. İnsan sevdiğini incitmekten korkar değil mi?
O vakit neden hala boş hayallere-seraplara kapılıp, ebedi olan sevgiliyi terk ediyoruz?
Dünyada iken Allah'ı görmeye imkân yoktur. Ölüm ise ona kavuşmaya bir vesiledir. Sağlık yüreğine olsun sevgili serapta bir damla..
Mevlâm seni, zâtını tefekkür etmeyi, Cennet'ine dâhil olup, cemâliyle müşerref kıldığı kullardan eylesin!

Sevgili Asude ve Leyya kardeşlerim,değerli yorumlarınız için teşekkür ederim..
Dualarınıza binlerce amin,Rabbim razı olsun sizlerden..

Sevgili Asude ve Leyya kardeşlerim,değerli yorumlarınız için teşekkür ederim..
Dualarınıza binlerce amin,Rabbim razı olsun sizlerden..

Amin ecmain inşaAllah, güzel kardeşcik :-*

emeğine yüreğine sağlık...teşekkürler

Emeğine yüreğine sağlık kardeşim...

Daha önce görmediğim için çok üzüldüm.. :(

Artık masa üstü resmim.. :)

Teşekkürler..

Hepinize ayrı ayrı ben teşekkür ederim..
Sizlerinde okuyan gözlerinize sağlık arkadaşlar..

Ben teşekkür ederim kardeşim..
Okuyan gözlerine sağlık..

İhyaya Özel Şiirler

MollaCami.Com