Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

(mayıs)ayın üyesi seçimi için başvuru

arkadaşlar yarışmaya katılmak isteyenler kullanıcı adları ile cevap yazmaları yeterlidir..

son başvuru tarihi:10/05/2008

ilk ben başvuruyum o zaman. ;)

teşekkürler...hayırlı olsun kardeşim...

Sağol kardeşim. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Diğer yarışmacı kardeşlerime de şimdiden başarılar diliyorum. ;)

bu biraz ilginç bir yöntem!

yani insan kendi kendini niye aday göstersin! :o

başkaları tarafından aday gösterilmek daha hoş değil mi?ben formatı anlayamadım ???

bu biraz ilginç bir yöntem!

yani insan kendi kendini niye aday göstersin! :o

başkaları tarafından aday gösterilmek daha hoş değil mi?ben formatı anlayamadım ???

yarışmaya katılmak isteğe bağlı biz kimsenin izni olmadan yarışmaya koyamayız ki gönüllü katılmak isteyen arkadaşlar yarışıyorlar...

bende katılayım kardeşim..

yarışmaya katılan kardeşlerime başarılar diliyorum :D

yarışmaya katılan kardeşlerime
şimdiden başarılar dilerim ..
hayırlı olsun hak eden kazansın..

bende katılmak istiyorum.herkes hakkında hayırlısı olsun....

BENDE KATILIYORUM.

Bende katılıyorum kardeşim...!

bende katilmak istiyorummm :D
sansimi denemek istiyorum.

Puanlamaya katılacak olan arkadaşlara başarılar diliyorum. "cepni" kardeşimizin fikrine katılıyorum; ancak "cennet ırmağı" kardeşimizin fikrine daha fazla katılıyorum. Kişinin izni olmadan böyle bir uygulamaya almak onu üzebilir, hatta hak bile olur.

Puanlamaya aday arkadaşlar çalışmaya şimdiden başlamalılar o halde... En çok paylaşım ve en çok yorum yazan değil, "paylaşımı en faydalı, forum kurallarına riayet eden, yazılarını kurallara (kaynak, dilbilgisi, anlatım bozukluğu vs.) uygun yazan" adaylar oyları topluyor... ;)

Yarışmalar

MollaCami.Com