Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bugün dünden farklı olarak ne yaptın?

selamün aleyküm arkadaşlar
oyunumuzun içeriği şöyle:
her gün yaptığımızdan farklı olarak bugün fazladan yaptığımız bir ibadetimizi yazıyoruz. küçüklüğü büyüklüğü hiç önemli değil. 1tane selavatı şerife yada istiğfar da olabilir. gaye ağızdan bir fazla Allah lafzı daha çıkması.kimbilir bakarsınız alışkanlık haline getiriveririz :D ancak oyunla ilgili tek tereddütüm işin riya veya gösterişe kaçması... yani oyuna bir şeyler yazmak için değil de bir günümüzün diğerinden farklı geçmesi için katılırsak daha anlamlı olacağı düşüncesindeyim. başlatıyorum kolay gelsin ;)

bugün dünden farklı olarak 10 fazla Ayetül Kürsi okudum

::) ne güzel

henüz fark yaratacak bişey yapmadım...
öle uyuz uyuz bakıyorum... >:( >:( >:( >:( >:(

yasin hatminden üç yasin almştım onu okudum mevla kabul ve makbul eylesin inş :)

dünden farklı olarak üzgünüm :-[ :-[ :-[

dün bu saatlerde dersteydim simdi evdeyim.... :P ::)

çokkk uykum geldi bugün....kayda değer bişey yok yani....

bugün dünden farkli olarak okula gitmedim...mollaya girdim...cok ilginc seyler duydum..vs vs

musafir iki bayan vardi evimde ve bana ilk geldikleri icin evime para biraktilar :) evli olan kisilerle konusmadim:)

bugun alisveris yapacaktim farkli olarak olmadi ablamda alis verise gidecekmis minikk 5 yasindaki kisina ben bakicilik yapiyor olacagim insallah bi boyama kitabi boyama kalameleri hasirladim bugunu farkli kilan bu olmali

Bişey yapmadım...

Forum Oyunları

MollaCami.Com