Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İndirme Yöneticisi

Orbit Downloader (türkçe) indirme yöneticilerinin en başarılılarından, program %500 daha hızlı indireceğinizi söylüyor. bukadar başarılı olduğunu sanmıyorum %100 belki... ama bu konuda dertli olanların bunu denemesinde fayda var.

firefox ile birlikte sorunsuz olarak kullanmak için firefox un "flashgot" eklentisini kurmanız gerekli

detaylı bilgi ve indirmek için ;

http://www.orbitdownloader.com/tr/

Orbit Downloader indirme yöneticisi bir müddet kullandım; fakat herhangi bir program kullanmadan indirdiğim hız arasında pek fark göremedim. İnternet Download Manager 'i tavsiye ederim. Bilhassa Firefox kullananlar için oldukça ideal...

Programa googlr arama motorundan aratıp ulaşabilirsiniz...

rapidshare den dosya indirirken hangi program daha iyi olur..
bilgisayarı açık tutmak zorunda kalıyorum kaldığı yerden devam etmiyor.

İnternet Download Manager ile kalındığı yerden devam edilebiliyor. ;)

daha önce flashget vardı her rapid sayfasında otomatik o açılıyordu download kısmına gelmek için 4 kez filan iptal ediyordum free butonuna bassam bile flashget devreye giriyordu

internet download manager da bu gibi mi yoksa gerekli olan kodu girdikten sonra butona basınca öyle mi geliyor..

Orbit Downloader indirme yöneticisi bir müddet kullandım; fakat herhangi bir program kullanmadan indirdiğim hız arasında pek fark göremedim. İnternet Download Manager 'i tavsiye ederim. Bilhassa Firefox kullananlar için oldukça ideal...

Programa googlr arama motorundan aratıp ulaşabilirsiniz...

belki firefox kullanıyorsan onun içindir

İnternet Download Manager ile kalındığı yerden devam edilebiliyor. ;)

Orbit Downloaderda da kalındığı yerden devam ediyor

daha önce flashget vardı her rapid sayfasında otomatik o açılıyordu download kısmına gelmek için 4 kez filan iptal ediyordum free butonuna bassam bile flashget devreye giriyordu

internet download manager da bu gibi mi yoksa gerekli olan kodu girdikten sonra butona basınca öyle mi geliyor..

download manager hakkında fikrim yok belki daha iyidir orbitte küçük"GetIt" düğmesi var. her türlü resim, müzik veya video'nun üstünde bu düğme çıkıyor ve indirme işlemine başlamanız için gerçekten büyük kolaylık..

tesekkürler

Teşekkürler...

İndirme yöneticisi olarak FlashGet de oldukça ideal. Birkaç ayar ile iki kat daha hızla indirme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

FlashGet download linki:

http://rapidshare.com/files/123176448/flashget196en.rar.html

Program Tanıtımları

MollaCami.Com