Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Dua..

” Allah (c.c.)’a çağıran, iyilik üzere işler yapan ve “Ben Müslümanlardanım” diyenden daha güzel sözlü kim olabilir?” (Fussilet,33 )

Ey rabbim! Sen sonsuz aydınlıksın.

Kalplerimizin hiç batmayan güneşisin. Yıpranmış hislerimizin mabedinden yalvarırız sana …
Sen eşşiz rahmetinle yaralarımızı kapat.

Yarabbi, efendimiz Muhammed’i hayır dualarıyla donat ve esenliğini ver. Ailesi ve ashabına da .

Ey rabbim! İhtiyaçlarımızı karşıla, üzüntülerimizden bizi kurtar.
Yanlış adımlarımızı azalt. Hatalarımızı affet, adımlarımızı sağlamlaştır, delillerimizi aydınlat.
Bizi takip edenlere yardım et ve bizleri esenlik yurdunda barındır.

Ey rabbim! Bizi imtihan edeceksen bizi dinimizle imtihan etme, eğer bize felaket yazdıysan o felaket kalplerimizin felaketi olmasın.

EyAllah (c.c.)’ım kalplerimizin sana olan eğilimini ve sevgisini biliyorsun ve eğer seninle birleşmişlerse, sen birleşmeleri konusunda mutlak kudret sahibisin.

Birleştir onları rabbim. Çünkü sen birgün, şüphesiz insanları birleştireceksin.

Ey hayalleri gerçek eden, olmazları olur yapanAllah (c.c.)’ım.
Biliyorum ki dualara cevap veren, onları en güzel şekilde kabul eden Sensin.

Biz ise dua etmeyi unutan çaresizleriz. Oysa ellerimizi sana açmakla kendimizi buluruz o avuçlarda …

Seninle yaşarız dualarda. Duaya açılan ellerimizdir.
Seni anlatan ve seni çağıran. O ellerdir ki çağrına çağrıyla kucak açan.

Ellerimizde sen, gözlerimizde sen, kalplerimizde sen …

Sen ki her derdin şifasını verensin. Sen her mazlumu arar sorarsın. Sen şüphesiz varsın.

Sen avuçlara düşen göz yaşlarındasın. Sen o elleri,o gözyaşlarını geri çevirmezsin.

*Amin ..

amin

ALLAH razı olsun..

amin

ALLAH razı olsun..

amin

ALLAH razı olsun..

ALLAH RAZI OLSUN.BİZLERİDE DUALARINIZDAN EKSİK ETMEYİN.RABBİM CÜMLE İNANANLARIN YARDIMCISI OLSUN...AMİN

Sen sonsuz aydınlıksın....
gönüllerimizi nurunla aydınlat....

teşekkürler paylaşım için...

Dualar

MollaCami.Com