Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Affetmek büyüklük mü?

Yalan söyleyen bir kişiyi affetmek ne derece doğru olur. Ve bu yalanı sadece sevdiği insanı kaybetmemek için söylediğini söylüyorsa

yalanın boyutuna ve söylenme şekline göre değişecektir..

her yalan affedilmez, her yalan da yüze vurulmaz

ben hep yalan söylediği için ona söz söylüyorum elimde değil benden ne milleti olduğunu gizledi ona hayır derim diye

ben hep yalan söylediği için ona söz söylüyorum elimde değil benden ne milleti olduğunu gizledi ona hayır derim diye

sürekli bir yalan varsa.. milletini gizleme vs gibi saçmalıklar varsa hiç uğraşmayın

bu durum biraz sıkıntılı görünüyor ama beraberliğinizin hangi aşamada olduğu da önemli. evli misiniz nişanlı mı? evliyseniz çocuk var mı?

görüşüyoruz sadece ve 4 yıldır aynı yerde çalışıyoruz şimdi ben başka kurumda çalışırken sevdiğini söyledi dindar namazını kılıyor

hmmm.

Ne yapmalı beni kaybetmemek için yalan söylemiş

yalan ne

ben ona ne milletisiniz diye sordum o da bana manav dedi meğer kürt müş ve bunu bana onu kabul etmem diye yalan söylemiş. çünkü öncesinde benim ailem millet ayrımı yapar demişim ondan korkmuş sonra vicdanı sızlamış yalan dediği için ve bana açıklama yaptı özür diledi ağladı

Kültür, aile kurma ve evliliklerde önemlidir. Bazen komşu iki köyün ya da akraba iki ailenin bir kültürlerinde uçurum boyutunda farklılıklar olabiliyor.. farklı milletlerle evliliklerde ise bu daha ciddi bir sorun

bence durumu oldugu gibi ailenizle paylaşınız. siz de ailenizden çekinip gizlemeyiniz. bir dönem sonra geri dönüşü asla olmayabilir.. baştan net kararınızı verirsiniz..

forum ortamları bir noktaya kadar gerçek hayatta tanıdığınız ve sizi tanıyan güvenebileceğiniz, art niyetli olmayan biri ile istişare etmeniz sizin daha doğru karar almanızda faydalı olacaktır

gec af et me

ben ona ne milletisiniz diye sordum o da bana manav dedi meğer kürt müş ve bunu bana onu kabul etmem diye yalan söylemiş. çünkü öncesinde benim ailem millet ayrımı yapar demişim ondan korkmuş sonra vicdanı sızlamış yalan dediği için ve bana açıklama yaptı özür diledi ağladı

Tek yalan bu ise affedin nice insanlar var, tek ayak üstünde 40 yalan atıyor.

Sizi hakikaten sevmemiş olsa bu zamana kadar ayrılık çoktan olmuştu.

İnsan korkudan yalan söyleyebiliyor, sizinki mazur görülebilir.

yüreğime su serptiniz Allah razı olsun .

Serbest Kürsü

MollaCami.Com