Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ne oluyor gusel ulkeme

kesinlikle solcu dilim aralariinda akrabalarim ve arkadaslarim bulundugu taksim ve besiktas eyleminde gercekten polisler vahset yasatmis.......kamu malina halin malina bunu yapanlar dhkp c lermis yuruyuse katilanlar hatta bunlari dovmus bilginise

biktim facebokkum yarisi istanbuldan solcu arkadaslarim ve yayimlarindan eylemlerinden biktim akp den nefret ederdim yaptiklarindan sonra facebookumu temisliyorum 3 5 kisi kalsin napim....akp ve erdogana sempati duyuyorum artikkkk

birşey olduğu yok.. sadece %20 bile oy alamayan bir kitle tüm türkiyede seçimler öncesi kurtlarını döküyorlar..

gerçekten bişey olduğu yok, her fırsatta demokrasi sakızı çiğneyenler, demokratik ortamda birtürlü kazanamayışlarının nefretini kusuyorlar, demokrasi ile başa gelenler müslüman olunca içlerine sinmiyor birtürlü...
kinlileri islama yani, ben onlara **al-i imran 119** diyorum,
ha bir de **it ürür kervan yürür** buraya uyan ata sözlerimizden...

gercekten din dusmanlari bunlara emin olabilirim....dindar ailenin cocuklarinin din dusmani olmasini anlam veremiyorum...hani benimde acik , alkolik bi hayatim oldu ama solcu deildim ...dedemde koyu ataturkcuyddu ustelik onla buyudum alakam yok simdi

Serbest Kürsü

MollaCami.Com