Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bazen

bazen canınız yansada karşınızdakini düşündüğünüz için her şeyden vazgeçmeniz gerektimi.

bazen canınız yansada
karşınızdakini düşündüğünüz için
her şeyden vazgeçmeniz gerektimi.

hemde herseyden...
sifirdan baslayacak kadar...

Zaman herseyin ilacidir derler .acilarda gecer hersey unutulur yeterki karsindakinin mutlu oldugunu bil..

bütün bu dünyaliklar
sahtedir mutluluklar
aglarsa anam aglar
gerisi yalan aglar

Bu ne iş? Çok hüzünlendim. Neden vazgeçtiniz bilmiyorum ama inş bu vazgeçişleriniz mevlanın rızasına muvafık bir netice vermiştir de ahrette karşılığını alırsınız.

Insallah dediginiz gibi olur.

Bu ne iş? Çok hüzünlendim. Neden vazgeçtiniz bilmiyorum ama inş bu vazgeçişleriniz mevlanın rızasına muvafık bir netice vermiştir de ahrette karşılığını alırsınız.

Insallah dediginiz gibi olur.

insaAllah

Geçmişe bağlı yaşamamak lazım hiç kimse vazgeçilmez değildir biz dahil.

Başka kayığa binip başka türkü söylemeyi de bilmeli insan.

Bilsin ki yeni fırsatları görebilsin. Yeni mutluluklar keşfedebilsin.

Hani hariçten gazel okuduğum sanılmasın. Hissettiklerinize yabancı değilim ama daima ileriye bakmak lazım.

Bu gece anladimki cok dogru karar vermisim.

hakkınızda hayırlı olur inş

Vazgectiginiz'i sandiklariniz aslinda vazgecemediginiz erdem ve insanliginizin tezahürü olabilir .

Kimi zaman vaz gecmeler kaybetmek degil,
bilakis kazanmaktir.

Ne kadar güzel tesbit hayran kaldım ya

herkes birşeylerden vazgeçiyor. vazgeçebilmeli

ama nereye kadar?

bilmek gerek
kimden ve neden vazgeçildiğini
yada vazgeçilemediğini

vakti zamaninda cok cok cok deger verdigim birini sui zannda bulunarak kaybettim ,onu kaybetmekmiydi senelerdir icimdeki acinin bitmemesine sebeb yoksa kul hakkina girdigim icin mi senelerdir vicdan azabi yedi bitirdi beni bilemiyorum oysa ben hic affedemedim kendimi , bir daha sesini duyamamanin verdigi izdirapmi bilmem ama her 23 nisan yine yine yeniden yeni olmus gibi icim sizlar ins mutludur ins iyidir ins hakettigi gibi bir mumine hanimla aile olmustur.ins ALLAH BENI AFFEDER....giden unutur kalan hep yanar...

Serbest Kürsü

MollaCami.Com