Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ben geldim hos geldim :)

heyoooo ben geldimmmm.. mutlu haber olarak sunu diyorum vatanimdaki doktora gittim ve sisofrenik bi rahatsisligimin olmadigi ortaya cikti :)))) rabbime sukurler olsun........sadece son gunlerde canimi SIKAN fisiksel rahatsisliklarim var dua edinis ciddi birsey cikmasin ...cok osledim forumdakileri... umarim oslemissinisdir beni ?

hoşgeldin, mutlu olmana sevindim kitapçı, Rabbim Şafi ismi şerifi hürmetine sana ve cümlemize maddi mani şifalar ihsan eylesin...

Amın cumlemısın.... Hosbuldukkkk

heyoooo ben geldimmmm.. mutlu haber olarak sunu diyorum vatanimdaki doktora gittim ve sisofrenik bi rahatsisligimin olmadigi ortaya cikti :)))) rabbime sukurler olsun........sadece son gunlerde canimi SIKAN fisiksel rahatsisliklarim var dua edinis ciddi birsey cikmasin ...cok osledim forumdakileri... umarim oslemissinisdir beni ?

Hoşgeldin kitapçı, :)
gelmene ve iyi olmana sevindim Rabbim sıhhat afiyet versin..
Sen olduğun yerdeki doktorunu da değiştirmeyi ihmal etme!

Amınnn... Hosbulduk kasıf kardesım....yapıcam allah nasıp ederse o dedıgını ....

Hoşgeldin kardeşim.
Rabbim şifalar ihsan etmiş yine fazlı kereminden daha çok ihsan buyursun...
Fazla ara vermeyin özletmeyin kendinizi emi :heheh:

tessekur ederim allah rasi olsun

Hoşgeldiniz kardeşim
sizin adınıza mutlu olduk

tessekur ederim hosbulduk

Hoş geldiniz Kardeşim,

Geçmiş olsun,rabbim şükrünüzü daim etsin.

Izdırab veren her şeyden,hasedçinin şerrinden ve her türlü kötülerin şerrinden; Allah`ın adıyla size ve dua bekleyen herkese şifa dilerim.

amin can kardesim.... hosbuldukkkkkk

Hoşgeldiniz Rabbim şifa versin

hos bulduk aminnnn

sizin adınıza ve de sizi seven bir kardeşiniz olduğum için kendi adıma çok sevindim

cazibe merkeziniz maşallah çok tatlı biri olmalısınız allah bütün dertlerinizden kurtarsın

dualarım sizinle

Hoşgeldiniz kardeşim

emelipinar beni sevindirik yaptin ALLAH ta seni sevincli yapsin simdi sana yapisip birakmassam hic sassirma.... insan bagimliligim var mis cunku :) cok degerli Aciz hocam saygilar hurmetler

Serbest Kürsü

MollaCami.Com