Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

mollacami'nin değerini bilin...

Çok uzun zaman oldu dahada olacak belki...ne çok özlemişim sitemi..neler okuyamadım bilmiyorum ama eminim çok güzel şeyleri kaçırdım...uzun süredir girememek çok kötü ama hasretimin devam edecek olması dahada kötü...
Zamanı olupta mollacamiye girmek nasip olan kardeşlerimize tek diyeceğim kıymetini bilin...yeterince faydalanın...ben çok özledim,umarım siz özlemek zorunda kalmazsınız...Rabbim'e emanetsiniz...yeni gelen kim varsa hoşgeldiniz...galiba gitmem gerek.....AŞK ve ALLAH'la kalın.... :'(

mollamızda online olamadığınız zamanlarda gönlünüz burada olsun kardeşim.
dualarınızda bizleri unutmayın ;)
gelince açılan mesafeyi güzel paylaşımlarınızla kapatırsınız inşaallah.

selametle..

mollamızda online olamadığınız zamanlarda gönlünüz burada olsun kardeşim.
dualarınızda bizleri unutmayın ;)
gelince açılan mesafeyi güzel paylaşımlarınızla kapatırsınız inşaallah.

selametle..

evet umut kardeşimizin söylediklerine katılıyorum ;)
en yakın zamanda tekrar aramızda görmek ümidiyle ;)

Duasız günümüz yok Allah(c.c)'a şükür ama sıkıntının büyüğü var..asıl benim sizlerin duasına çok fazla ihtiyacım var.gönlüm hep burda...

gönlün burda olduktan sonra sorun yok ama senide aramızda görmek isteriz ;)
rabbim yardımcın olsun...

dualarımız sizinle kardeşim
RABBİM hepimizin yar ve yardımcısı olsun
bende sizin gibi baya ayrı kaldım inanın burayı çok özledim
15 gündür hala telafi edemedim:)

Rabbim razı olsun sizden ama ben açığı kapatacak gibi görünmüyorum...dualarınıza inanın çok fazla ihtiyacım var hemde çok... :(

Çok uzun zaman oldu dahada olacak belki...ne çok özlemişim sitemi..neler okuyamadım bilmiyorum ama eminim çok güzel şeyleri kaçırdım...uzun süredir girememek çok kötü ama hasretimin devam edecek olması dahada kötü...
Zamanı olupta mollacamiye girmek nasip olan kardeşlerimize tek diyeceğim kıymetini bilin...yeterince faydalanın...ben çok özledim,umarım siz özlemek zorunda kalmazsınız...Rabbim'e emanetsiniz...yeni gelen kim varsa hoşgeldiniz...galiba gitmem gerek.....AŞK ve ALLAH'la kalın.... :'(

Hasrette bir lutuf...Suya olan hasretden sonra o soğuk tatlı pınar nekadar da hoş.
Bizde uzak kalmıştık şimdi kavuştuk hiç ayrılamıyorum.İşten kovulmasam bari.
Hazreti İbrahim Hakkı ks ''Sevgilinin hayali kendisinden hoş''

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com