Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ıhya eskısı gıbı degıl sankı

ben coktandir giremiyordum, bir kac haftadir sürkli giriyorum ama eski tadi alamadim.YOKSA bana mi öyle geldi onuda bilmiyorum.aktif olan fazla degil gibi????:confused::confused:

İhya köprüsü altından çook sular aktı lale kardeşim :) Şükür forumumuz 2005 yılından çok daha aktif.. Uzun bir dönem girmediğiniz ve bir çok yeni isimleri gördüğünüz için biraz yabancılık çekiyor olabilirsiniz..

Birileri aktif olsun diye beklemek yerine biz kendimiz aktif edebiliriz :) burası hepimizin ;)

öz elestirilere acik degilmiyiz? kirdiysam özür dilerim

öz elestirilere acik degilmiyiz? kirdiysam özür dilerim

Ben sadece kendi düşüncemi yazmıştım kardeşim. öz eleştirilere tabiki açığız :)

BAZI PAYLASIMLARA BAKIYORUMDA FORUMDA , 2008 senesinden bir paylasim var ama kimse altina ne bir yorum yazmis nede cevap.ondan aktif degil herhalde dedim ben.

BAZI PAYLASIMLARA BAKIYORUMDA FORUMDA , 2008 senesinden bir paylasim var ama kimse altina ne bir yorum yazmis nede cevap.ondan aktif degil herhalde dedim ben.

Siz yazında öne gelsin yav ;) ilk youmu siz yapın :=D:

Latife bi yana ben bir çok forma üyeyim, bu formlar arasında hem faideli, hem yararlı, hem aktif burası kıyas yapacak olursam ihya gibi aktif site yok diyebilirim. İkinciside akranlarımızı arkadaşlarımızı çağırarak biz aktif hale getirebiliriz. O vesile ilede hadisi şerife nail oluruz...

Bazı dönemler aktifliğinin azaldığı olabiliyor. malum forumun aktif üyeleri de bazen tatile çıkabiliyor. yazdır kıştır, ramazandır kermestir derken ilgilenilmediği zamanlar olabiliyor.

Tabi bir de her yazının altına yorum gelecek değil. Önemli olan paylaşmak. zaten yorum gelsede gelmesede o yazı binlerce kiş

Bu sorunun giderilmesi için benim bir önerim var: Bazı sitelerde "Yeni Mesajlar, Özel Mesajlar, Yardım, Takvim, Topluluk, Forum Eylemleri, Yararlı Linkler," gibi seçeneklerin yanında bir de "Rastgele" veya "şansıma ne çıkarsa" gibi eski konuları güncel tutan bölümler var. İhyada da böyle birşey yapabiliriz...

Bu sorunun giderilmesi için benim bir önerim var: Bazı sitelerde "Yeni Mesajlar, Özel Mesajlar, Yardım, Takvim, Topluluk, Forum Eylemleri, Yararlı Linkler," gibi seçeneklerin yanında bir de "Rastgele" veya "şansıma ne çıkarsa" gibi eski konuları güncel tutan bölümler var. İhyada da böyle birşey yapabiliriz...

Serbest Kürsü

MollaCami.Com