Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

'İsrail savaşta bir hafta dayanamaz'

İran Dışişleri Bakanı Ali Ekber Salihi, İsrail'in gerçek bir savaşta bir hafta dahi dayanamayacak kadar küçük olduğunu söyledi.
Salihi, "İsrailliler böyle bir hatanın sonları olacağını çok iyi biliyor" dedi.
İsrail'i tehditlerini hayata geçirmemesi konusunda uyaran Salihi, saldırı durumunda İran'ın tüm gücünü kullanarak cevap vereceğini belirtti.
Salihi, ''İsrail'in İran'ın nükleer tesislerine saldırısı bu rejimin bir hafta içinde yok olmasıyla sonuçlanır. İsrailliler böyle bir hatanın sonları olacağını çok iyi biliyor'' dedi.

İKİ ÜLKEDEN KARŞILIKLI TEHDİT

İsrail, nükleer programı nedeniyle İran'a yönelik askeri saldırının gerektiğinde hayata geçirilmek üzere masada tutulan bir seçenek olduğunu her defasında dile getiriyor. Tahran yönetimi ise, saldırıya uğraması halinde İsrail'in hiçbir noktasının güvende olmayacağını açıklamıştı.

İHA

vahit koç bu forumda senin açtığın konularda olmasa vallahi hiç çekilmez gibi geliyor inan..ben şahsen siteden çıkış yapmıştım postama gelen bu içerik ile tekrar geri döndüm..
dini forumlar geyikten öte insanı dellendiriyor çocukça geliyor..
israil abd yi tahrik ve Tehdit ederek bi taşla 2 kuş birden vurmaya çalışıyor..hem irana bi darbe hemde obamanın seçilmesini engellemek amaçları..

plan içinde plan..

Nükleer tehditler havada uçuşuyor.
Filler tepişirken çimenler ezilecek diye korkuyorum.

İran İslam Devletidir dolayısı ile ona gelen bize gelmiş demektir ve islamda ırkçılık, bölgecilik, mezhepçilik değil ümmetçilik var..dolayısı ile bizler burada tc hükümetine destek çıkarsak siyonist israil ve abd de İrana kolay kolay saldırmaya cesaret edemez..
akp olmasaydı iktidarda abd ve israil türkiye topraklarında tsk ile İranı taciz eder ve savaşla tehdit de ederdi..

İran İslam Devletidir dolayısı ile ona gelen bize gelmiş demektir ve islamda ırkçılık, bölgecilik, mezhepçilik değil ümmetçilik var..

islam devleti diyede elini eteğini öpecek değiliz.. herkes kendi çıkarlarını düşünmek zorunda..

yoksa yavuz sultan selimin kemiklerini sızlatırız sadece..

ÖZÜLDÜM gerçekten .. suvari ve vahit koç sizlere Allah şahid hiç yakıştıramadım ve de özüldüm.
Türkiyenin ve İran İslam Cumhuriyetinin çıkar ve Menfaatleri bir ve beraberdir .. bunun için TC Hükümeti bütün siyasi platforumlarda İranı himaye edici konumdadır ve hatta bu yüzden (taraf ) dir diye Abd ,Ab ve Siyonist Rejim tarafından ve içeride de Darbeci, Etö cü ve pkk lılarca İthamlara da maruz kalıyor...
500 sene öncesinin sorunlarını kaşımak pek iyi niyetli ve Hayrımıza değildir diye düşünüyorum...Sivilceyi kaşırsan ÇIBAN edersin gereği yok..dün dünde kalmıştır hep birlikte yarınlara Hayırlara doğru birlikte ve beraberce yürümekte fayda var yoksa işin sonunda Zillete düşmekte var Hafizanallah...

iranın ilk kazıklayacağı ülkede Türkiye'dir..

iranın ilk kazıklayacağı ülkede Türkiye'dir..

bu sonuca hangi gerekçe veya delillerle vardın ?
onun için mi TC Hükümeti İrana karşı oluşturulan yaptırımları engellemek ve nükleer konusunda İrana zaman kazandırma adına Abd, Ab ve İsraili oyalama taktiği uyguluyor ?
Abd, Ab ve siyonist Rejim İsrail varken niye bu İran Düşmanlığınız ? bunun sebebi NEDİR ?

Bize ( müslümanlara ) bizden hedef koymak hayra alemet olmasa gerek ?
Etö,cüleri, BalyozcularıDarbecileri, Faşist ve Komünistleri, statükocu ulusalcıları, kemalist sağcı-solcuları ,Abd yi, Ab yi ve İsraili anlıyorum da Allah Aşkına size ne oluyorda İrana Düşmanlık yapıyorsunuz ? Derdiniz nedir ?
kalplerinizi yoklayın belki inancınızda yanılmışsınızdır ?

Allah Aşkına size ne oluyorda İrana Düşmanlık yapıyorsunuz ? Derdiniz nedir ?
kalplerinizi yoklayın belki inancınızda yanılmışsınızdır ?

bizim kimse ile derdimiz yok.. hiç birine de düşman falan değiliz..

düşmanlıkla uğraşmaya da zamanımız yok..

boşverin onlr birbirlerini yesinler.. siz kendinizi geliştirmeye bakınız.. herkes kendi sorumluluklarından mes'uldür..

ne halleri varsa görsünler

benim için TC Hükümetinin kıymeti harbisi neyse İran İslam Devletinin ve dünyanın 4-1 yanındaki bütün müslüman halkların kıymeti aynidir çünkü ben ..
aldırma da geç git diyemiyor aldırıyorum..

benim için TC Hükümetinin kıymeti harbisi neyse İran İslam Devletinin ve dünyanın 4-1 yanındaki bütün müslüman halkların kıymeti aynidir çünkü ben ..
aldırma da geç git diyemiyor aldırıyorum..

Vatan olgusu başka birşeydir.. kardeşlik duygusu başka birşey..

Bu topraklar bizim vatanımız.. yurdumuz..

hiç birini birbirine karıştırmamak lazım

ne haliniz varsa .....
Allah Fırsat vermesin yoksa İnsanları ESİR tutar Boğar ve seslerini de Keserrsiniz gibi bi duygu oluştu çünkü...

Dünyadan Haberler

MollaCami.Com