Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Aralık Ayının En Faideli üyesi "cepni"

Ve Yarışmamızın sonuçları belli oldu..

"cepni" kardeşimiz 19 oyla 1. oldu.. Kendisini tebrik ediyor ve paylaşımlarının devamnı bekliyoruz.. ;)

Hemen ardından "vahit koç" kardeşimiz 2. olarak ve "KÂŞİF" kardeşimiz 3. olarak takip ediyorlar.. ;)

Yarışmaya katılan tüm kardeşlerimizi ayrı ayrı tebrik ediyor ve paylaşımlarının devamını bekliyoruz.. Ödülleriniz adminimiz tarafından verilecektir..
Tüm kardeşlerimiz çok güzel ve değerli paylaşımlarda bulundu.. Ama gene da oylamada geride kalan kardeşlerimiz üzülmesinler, yarışmalar burada bitmedi :) Daha bir çok yarışmamız olacak inşallah..

Tam gaz paylaşımlara ve hizmete devam.. Buyrun arkadaşlar tebirkleri buradan alalım..

cepni,vahit koç ve kaşif kardeşlerimi tebrik ediyorum.
Cenab-ı Allah (celle celaluhu) gayretinizi arttırsın,emeklerinizi boşa çıkarmasın Salih amel ve iyi niyetlerinize misli ile mukabelede bulunsun.

MOLLAmız kazandı
katılımcılara teşekkürler

Çok güzel bir yarışma oldu, cepni kardeşimiz başta olmak üzere Vahit Koç , Kâşif kardeşlerimizi ve katılan arkadaşlarımızın hepsini canı gönülden kutlarım :)

Rabbim hizmetlerinizi kabul buyursun. Çok faideli paylaşımlar okuduk Hz Allah razı ve memnun olsun ::)

Ayrıca özlediğimiz, umduğumuz, temenni ettiğimiz şekilde saygılı ve özenli bir yarışma çıkarttığınız için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum arkadaşlar.

Bundan sonra yapılacak diğer yarışmalarada katılımlarınızı bekliyoruz :)

Kızılelma kardeşimizin dediği gibi aslında mollamız kazandı :)

ve serhendi kardeşimizin duasına amin amin amin...

Tebrik ederim Cepni kardeşim,Rabbim tüm ömrün boyunca muvaffak eylesin..Bunlar sanaa 8)

Vahit Koç ve Kâşif kardeşlerimizi de tebrik ediyorum,bunlarda katılan tüm arkadaşlara 8)

Cepni Kardeşimizi tebrik eder, güzel paylaşımlarını ve başarısını idame ettirmesini dileriz.
Bu arada başta Vahit Koç,ve Kâşif kardeşlerimizi ve katılan arkadaşlarımızın hepsini canı gönülden kutlarız.

Çok güzel bir yarışma oldu, cepni kardeşimiz başta olmak üzere Vahit Koç , Kâşif kardeşlerimizi ve katılan arkadaşlarımızın hepsini canı gönülden kutlarım :)

Rabbim hizmetlerinizi kabul buyursun. Çok faideli paylaşımlar okuduk Hz Allah razı ve memnun olsun ::)

Ayrıca özlediğimiz, umduğumuz, temenni ettiğimiz şekilde saygılı ve özenli bir yarışma çıkarttığınız için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum arkadaşlar.

Bundan sonra yapılacak diğer yarışmalarada katılımlarınızı bekliyoruz :)

Kızılelma kardeşimizin dediği gibi aslında mollamız kazandı :)

ve serhendi kardeşimizin duasına amin amin amin...

Arkadaşlar çok güzel yorumlamış ve özetlemiş fazla söze hacet kalmadı..söylemek istediklerimizi dile getirmişler ..

Bizde başta cepni kardeşimiz olmak üzre sırasıyla diğer katılımcı kardeşlerimizi önce tebrik ediyor sonra teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Çok güzel bir yarışma dönemi oldu ve kızılelma kardeşimizin dediği gibi kazanan molla ve kardeşlik oldu ..Bu süreçte birbirinden faideli ve güzel konular ve yorumlar okuduk istifade ettik ;)

Bundan sonraki yarışmalarda da aynı şekilde dostluk ve kardeşlik çerçevesinde istifade edilecek güzel paylaşımların yorumların olmasını temenni ediyoruz..

Puanlarıda geciktirmeden hemen verelim dimi ::)

Daha önceki mesajimda da belirttigim gibi aralik ayinda yapilan paylasimlari takip edemedim.

Ama daha önceki mesaj ve paylasimlarindan tanidigim kadari ile cepni kardesimiz standart yazilardan uzak, kendine has kritik bakis açisi ile güzel yorumlar yapan bi kardesimiz. Ve bü yüzden kendisini tebrik eder, faideli paylasimlarinin devamini bekledigimizi belirtmek isterim.

Katilan diger kardeslerimizede (kendimde dahil olmak üzere :D) tesekkürler. Insaallah bundan sonra dahi güzel paylasimlarinizdan faidelenmek dilegi ile..

:D

Sonucu yeni gördüm !

açıkçası Vahit Bey ipi göğüsler gibi gelmişti...

bende başta diğer katılımcılar olmak üzere paylaşımları okuyan, yorum yapan,takip eden , beni tebrik eden ve edecek olan , çiçek gönderen ve gönderecek olan herkese canı gönülden teşekkür ederim ...

puanları verenlere daha da teşekkür ::)

puan veren altın bulsun ;D

şubat tatili boyunca yazamayacağım...

dönüşte görüşmek üzere dua ve selametle ....

şimdi kazanan cepni olarak değilde bir üye olarak yorum yapmak istiyorum...

37 380 üyenin olduğu bir sitede 30 kişinin oyu çok az arkadaşlar...

biri de benim oyum ;)

siteye giren kişi sayısı mı azaldı acaba veya ne olabilir ?

diğer ay için şöyle bir uygulama yapılamaz mı?

mesaj geldiğinde siteyi açınca mesajınız var yazısı görünüyor ya , aynen o yazı gibi ocak ayı oylamanızı yapmadınız yazısı gelemez mi ekrana acaba !

bir fikir tabiki ...

daha fazla insana ulaşılabilinir diye düşünüyorum ...

mesaj geldiğinde siteyi açınca mesajınız var yazısı görünüyor ya , aynen o yazı gibi ocak ayı oylamanızı yapmadınız yazısı gelemez mi ekrana acaba !

Güzel bir fikir bence, olabilir.

Bu arada puanlarimida almisim, güzel duruyorlar baya. Sirf bu puanlar için her ay katilabilirim bu yarismalara ;D

puanları verenlere daha da teşekkür ::)

puan veren altın bulsun ;D

Güzel bir fikir bence, olabilir.

Bu arada puanlarimida almisim, güzel duruyorlar baya. Sirf bu puanlar için her ay katilabilirim bu yarismalara ;D

Biz de size teşekkür ederiz cepni kardeşim güzel temenniniz için :D

Puanların bu kadar tatlı olduğunu farketmemiştik madem öyle daha çok veririz inşaallah ;) siz yeterki katılın _G_ kardeşim :)

Fikriniz güzel cepni kardeşim değerlendirelim inş yapılabilirse güzel olur :)

Cepni kardeşimizi tebrik ederim diğer katılan arkadaşları da tebrik ederim paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz (bu arada puanlar da baya iyi imiş yani ;))

bu arada puan işinden haberim yoktu :D

sayfayı açtım bi baktım resim benim , adda benim ama puan uçmuş!

haaa güzel olmadı mı? oldu :D ne yalan konuşayım ::)

bu arada puan işinden haberim yoktu :D

sayfayı açtım bi baktım resim benim , adda benim ama puan uçmuş!

haaa güzel olmadı mı? oldu :D ne yalan konuşayım ::)

Yani 250 puan oldukça güzel uçurur ::)

tebrik ederim cepni kardes bekledigim biseydi hic sasirmadim hattam SIKILMISTIM Ne zaman birinci olacak diye hehehe ben beyaz gulleri severim hediye olsun sana cepni kardes

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7641/enguzelbeyazguller.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Yarışmalar

MollaCami.Com