Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Aralık Ayının En Faideli üyesi (Oylama)

Evet arkadaşlar.. Gelelim oylamaya.. Hangi üyemiz daha faydalı idi? Yarışmacı kardeşlerimiz şimdiye kadar paylaşım yapamadım diye üzülmesin.. (Oylama bitinceye kadar paylaşımlara devam çünkü hem oy değiştirebilme hakkı var. Hem de üye kardeşlerimizden bazıları son gün oy kullanmak isteyebilir) Önümüzde 15 gün var.. Gevşeyen kaybeder ;) :D

Katılan kardeşlerimize başarılar.. Seçim propagandası serbest :D

~~Üye isimleri katılım sırasına göre yazılmıştır~~

Tüm kardeşlerime başarılar diliyorum.Yarışma güzel paylaşımlara ve hayırlara vesile olsun.

bende katılan arkadaşlara başarılar dilerim...

inşaAllah paylaşımlarımız okuyucularında, bizimde dünyamız ve ahiretimiz için hayırlara vesile olur!

paylaşımlardan daha iyi propaganda görmüyorum şahsen :)

güzel temennileriniz için teşekkürler .... ::)

Yarışmadakiler takiptesiniz ona göre ;) :)
Güzel paylaşımlarınızı yorumlarınızı bekliyoruz. Oyumu ona göre kullanacağım. ;)
Hadi hepinize başarılar dileriz.

ben oyumu verdim :)

hernekadar fazla oturamasamda bilgisayarın başına katıldık bakalım yarışmaya. yazılarım beğenilmişmi ???

Ben de herkese başarılar dilerim bakalım sonuç ne olacak çok merak ediyorum ::)

bende oyumu verdim hayırlı olsun arkadaşlar

Yarışmadakiler takiptesiniz ona göre ;) :)
Güzel paylaşımlarınızı yorumlarınızı bekliyoruz. Oyumu ona göre kullanacağım. ;)
Hadi hepinize başarılar dileriz.

Kaç gün kaldı yavs sonuçlara ona göre oy verelim son gün ne zaman ;)

Kaç gün kaldı yavs sonuçlara ona göre oy verelim son gün ne zaman ;)

6'sında kardeşim.. Ama görünüşe göre paylaşımlar oylama başlayınca artmaya başladı..Bir de bazı kardeşlerimiz oy kullanamamış galiba.. oylar biraz az.. Biraz daha uzayabilir.. ;)

Paylaşım yapamadım diye üzülmeyin.. Oylama ayın 15'ine uzatılmıştır.. ;)

ben cok merak ettim

aralık ayının en faideli üyesi demeyelim o zaman :-\

ocak ayının olsun .... ::)

meak ettim neden uzatıldığını ???

bende oyumu verdim hayırlı olsun arkadaşlar
;)

aralık ayının en faideli üyesi demeyelim o zaman :-\

ocak ayının olsun .... ::)

meak ettim neden uzatıldığını ???

Normalde aralık ayının sonunda bitiyordu.. Ama biz şunu gördük, paylaşımlar daha çok oylama başladıktan sonra başladı ve arttı, Ve biçok kardeşimiz de oy kullanamadı.. Çünkü herkes 3 oy kullanma hakkına sahip olmasına rağmen, kullanılan oylar çok az.. Belki de şimdiye kadar ki en az oylanan yarışmalardan biri..

Bu yüzden, hem oy kullanamayan, hem de hala payaşım yapamayan yarışmacı kardeşlerimizin olmasından böyle bir karar aldık.. 2 ayı da birleştirmiş olduk bi nevi.. ::)

Yarışmalar

MollaCami.Com