Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Aralık Ayının En Faideli üyesi (Katılım)

S.a Arkadaşlar..

Aralık ayının en faideli üyesini seçiyoruz..
Oylamada formülümüz şu olacak: Faideli konu +Faideli yorum + Üyelere ve forumumuza faideli olmak = Ayın Faideli Üyesi ;)

Formülden de anlaşılacağı üzere, kişinin ne kadar çok paylaşım yaptığı değil, faideli paylaşımları, faideli yorumları ve Üyelere verebildiği, foruma verebildiği faideler ele alınacaktır..

Katılımları buradan Alıyoruz arkadaşlar.. Buyrun başlayalım.. ;)

~~Son katılım tarihi 15 Aralık 2011~~

Ben önce katilan diger üyeleri görmek istiyorum, ona göre katilip katilmayacagima karar verecegim...

Nedenini sorarsaniz: bazi üyeler katildiginda benim kazanma sansim minimum olurda ondan ;D

Ben katılıyorum arkadaşlar ::)

evet bende katılıyorum, KATILIMCI KARDEŞLERE MUVAFFAKİYETLER DİLERİM.

Başarılar arkadaşlar :)

Hayırlı olsun

Hadi katılımları bekliyoruz pehlivanlar er meydanına ::)

Hayırlı olsun

Hadi katılımları bekliyoruz pehlivanlar er meydanına ::)

Üyelerimizin bir çoğu yarışmaya katılacak; ama sanki sizden bir şeyler bekliyorlarmış gibi hissediyorum adminim ::) :)
Yarışmaya katılmak için puan ödülü ile ilgili bir açıklama mı bekliyorlar acaba ::)

Üyelerimizin bir çoğu yarışmaya katılacak; ama sanki sizden bir şeyler bekliyorlarmış gibi hissediyorum adminim ::) :)
Yarışmaya katılmak için puan ödülü ile ilgili bir açıklama mı bekliyorlar acaba ::)

Hımm ödülsüz katılım yok diyorsunuz :P
tamam ozaman uzun bir aradan sonra açılan ilk yarışma olması hasebiyle açılışa özel ödülüde yüksek tutalım ::)

1. olan üyemize 250 puan

2.olan üyemize 150 puan

3.olan üyemize 75 puan

ayrıca katılımcı olan tüm yarışmacılara da 50 şer puan verelim

şimdiden hayırlı olsun :)

Yeni yılda yeni yarışma yeni konularla yeni puanlar ve yeni üyelerden olacak...
Heyecanla bekliyoruz katılımları. Hayırlı olsun inşaallah.

Yarışmaya katılmak için puan ödülü ile ilgili bir açıklama mı bekliyorlar acaba

selman kardeşim siz bu işi iyi biliyorsunuz bu puanlar katılımcılar için çok teşvik edici olucak...

Heyecanla bekliyoruz katılımları. Hayırlı olsun inşaallah.

inşallah...

selman kardeşim siz bu işi iyi biliyorsunuz bu puanlar katılımcılar için çok teşvik edici olucak...

Heralde puanları görmediler düşseli kardeşim baksana; puanlar açıklandıktan sonra bir kişi bile katılmadı.. ::)

Yoksa adminimizin verdiği puanlar çok geldiği için ben bu puanın hakkını veremem diye mi korkuyor üyelerimiz? ::)

Haydi herkesi bekliyoruz.. Ne olursan ol gel.. İster mod, ister acemi, ister okur, aktif, poyraz, fırtına, zirve.. Hizmette yaş sınırı, mesaj sınırı, derecelendirme sınırı yok.. Herkesi bekliyoruz.. ;) :)

Katılan arkadaşalara başarılar dilerim ::)

Süre doldu.. Sadece 3 kişi..
_G_
vahit koç
KÂŞİF
Kardeşlerimiz katılıyor..

Yok mu daha??

Süreyi 3-5 gün uzatsak mı? Hadiii son zamanlar.. Bekliyoruzzz...

Allah nasip ederse davetinize katılıyorun selmân-i pâk kardeşim önceden söyleyeim ben bilgisayarı kullanmayı yeni ögreniyorum sadece konuları okuyup cevap yazabiliyorum kısaca acemiyim

Allah nasip ederse davetinize katılıyorun selmân-i pâk kardeşim önceden söyleyeim ben bilgisayarı kullanmayı yeni ögreniyorum sadece konuları okuyup cevap yazabiliyorum kısaca acemiyim

Teşekkürler kardeşim.. Siz yeter ki düşüncelerinizi paylaşın.. Dediğimiz gibi konu değil faideli yazı önemli.. Hepimiz yavaş yavaş öğrendik zaten.. Hem böyle daha eğlenceli, daha hızlı bilgisayarı öğrenirsiniz ;)

Son durum:

_G_
vahit koç
KÂŞİF
nevzater
cepni
SERHENDİ

kardeşlerimiz katılıyor.. Ayın 20'sinde katılım son buluyor.. Katılımları bekliyoruz daha heyecnlı bir yarışma için.. ;)

Yarışmalar

MollaCami.Com