Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

3. sınıf çocuklarının "Aşk Nedir ?" sorusuna cevapları..

Sedat: Ask bi kizi sevmektir.Kizin huylari ve hareketleri güzelse bu bir asiktir. Kizin gözleri maviyse o kiza asik olunur.

Tugba: Birini seviyosan o asktir. Ama sonra baskasini seversen o da asktir.

Ismet: güzel olan bi kiza asik olunur.Sirin: Birine yardim edersen o sana asik olur. Çok sever ve yemege davet eder.

Taylan: Ask uzakta olsa bile olsa sevdigini unutmaz.Yagmur: Önce tanisirlar. Kiz düzenli besleniyorsa erkek ona asik olur.

Gizem: Birbirlerini begeneirler ve asık olurlar. Ask ve sevgi arasindaki fark: Babani Seversin ama asik olmazsin.

Hamit: Insan sevdiklerine asik olur. Ben 'a Atatürk'e ve Ögretmenime asigim. Birine daha asigim ama onu yazmam. Ama o japona benziyor.

Savas: Bir yerde karsilasirlar,tanisirlar. O günden sonra hep arkadas olurlar. Bir yerde yine karsilasirlar. Evine davet eder sonrada evlenirler.

Mucahit: Benim sevdigim bi kiz vardi. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdim. Annesine söyledi, annesi bana kizdi Ama herkez birbirine asik olabilir.

Sevgi: Ask sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez.

Gizem: Asik olunca erkek kizi okuldan sonra takip eder.

Batuhan: Önce tanisip asik olurlar. Sonra el ele yürürler, kafeye giderler. Sonra nikah kiyilir, kina gecesi yapilir. Sonra da hemen çocuk olur.

Büsra: asik olmak sevgili olmaktirç Asik güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asik olurlar.

Aylin: Asik olanlar hiç ayrilmaz. Bazen ayrilir bazen ayrilmaz. Ayrilirlar ama geri gelmek üzere ayrilirlar.Ayrildiktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatirlar. Iste ask böle bisi.

Senem: Asik olunca insan hep sevdigi kisiyi düsünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Ask bir kisilik deil iki kisiliktir.

Mertcan: Merhaba ben 9 yasindayim. Simdi ask hayatimda deil. Ben askla ugrasmiyorum ama büyüyünce olabilir. Simdi yasim çok küçük. Ama bazi arkadaslarim bu yasta asik oluyorlar. Ben de onlara çekip asik olabilirim.

Ümit: Asik olup evlenirler. Sonra adam eve gidip kadini dövüp yemek yaptirir. Ben asik olursam kizi lokantaya götürürüm.

:D :D

daha tam bilmiyorlar ama

çok güldüm yaaa
;D ;D ;D ;D ;D

Mucahit: Benim sevdigim bi kiz vardi. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdim. Annesine söyledi, annesi bana kizdi Ama herkez birbirine asik olabilir.

Büsra: asik olmak sevgili olmaktir Asik güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asik olurlar.
:D

:) :) :)

Büsra: asik olmak sevgili olmaktir Asik güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asik olurlar.
:D

;D

;D ;D

daha cocuklar bilmiyolar

Aylin: Asik olanlar hiç ayrilmaz. Bazen ayrilir bazen ayrilmaz. Ayrilirlar ama geri gelmek üzere ayrilirlar.Ayrildiktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatirlar. Iste ask böle bisi.

Sanırım bu biliyor aşkı :)

çocuk aklı ne söylese yeridir.........

Senem: Asik olunca insan hep sevdigi kisiyi düsünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Ask bir kisilik deil iki kisiliktir.

senem baya biliyor gibi ??? baksanız ya ;D ;D ;D

:-X

hepside cok hos :D :D

en fazla sevgi yaklasmis askin tarifine, söylenen ask degeri olmaz, ask söylenmez yasanir :D :D

Sevgi: Ask sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez.

[quote=Siyah Lale ]
Sedat: Ask bi kizi sevmektir.Kizin huylari ve hareketleri güzelse bu bir asiktir. Kizin gözleri maviyse o kiza asik olunur.

Vay bee :D

teşekkürler güzel bir paylaşım..

çok güldüm yaaa
;D ;D ;D ;D ;D

;) :D ;D

hepsi çok tatlı maş.

Serbest Kürsü

MollaCami.Com