Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

atatürkün cevap veremediği ihtiyar

ATATÜRKÜN ÖMRÜNDE TEK BİR SORUYA CEVAP VEREMEDİ SORU : MUSTAFA KEMAL MERSİN GEZİ...SİNDEYKEN ŞEHİRDE GÖRDÜGÜ BÜYÜK BİNALARI SORMUŞ

*BU KÖŞK KİMİN?
-KİRKOR' UN
*YA ŞU KOCA BİNA KİMİN?
-YORGO'NUN
*YA ŞU?
-SOLOMON' UN
-ATATÜRK BİRAZDA SİNİRLENEREK SORMUŞ ONLAR BU BİNALARI YAPARKEN SİZ NEREDE İDİNİZ?

TOPLANANLAR ARASINDA BİR KÖYLÜNÜN SESİ DUYULUR:

BİZ YEMENDE TUNA BOYLARINDA BALKANLARDA ARNAVUTLUK DAGLARINDA KAFKASLARDA ÇANAKKALEDE SAKARYADA SAVAŞIYORDUK PAŞAM.

ATATÜRK BU HATIRASINI ANLATIRKEN
HAYATTA CEVAP VEREMEDİGİM YEGANE İNSAN BU AKSAKALLI İHTİYAR OLMUŞTUR DEMİŞTİR.
ŞİMDİ BENİM CEVAP BULAMADIGIM SORU İSE :
*BU ŞEKER FABRİKASI KİMİN?
-İSRAİLİN
*TEKEL KİMİN?
-İSRAİLİN
*SÜMERBANK KİMİN?
-İNGİLTERENİN.
*SEKA KİMİN?
-YUNANİSTANIN.
*PEKTİM KİMİN?
-AMERİKANIN
*PEKİ TÜPRAŞ KİMİN?
-AMERİKANIN
*TELEKOM?
-AMERİKANIN.
*LİMANLAR KİMİN?
-YUNANİSTANIN.

*PEKİ ONLAR BUNLARI ALIRKEN SİZ NEREDEYDİNİZ TÜRK HALKI?

*HANGİ CEPHELERDE SAVAŞIYORDUNUZDA BUNLARI KAYBETTİK?
SUSMAYIN!!!!!!!

BİRŞEY SÖYLEYİN BİZ VATAN İÇİN ŞUNU YAPIYORDUKTA KAYBETTİK DEYİN...

O AKSAKALLI AMCANIN SÖYLEDİGİ GİBİ BİRŞEY SÖYLEYİNDE YÜZÜMÜZ OLSUN ŞEHİT KANLARIYLA SULANMIŞ TOPRAGA GİRMEYE!!!!

tek kelimeyle muhteşem bir yazı emeğinize sağlık

diskoda barda..

tv başında dedikodu (magazin, dizi..) peşinde..

ha bir de irtica avcılıgında..

Tembel tembel yatıyoruz (Adı aza kanaât ediyoruz) yalan , çalışmadan nasıl kazanılırın hayalini kuruyoruz.
Mecbura kalınca rızık için onların kölesi oluyoruz.

çok acı...

acı gerçek .

gerçektende çok ama cok acı

asıl kaybı 13 eylül sabahı görücez maalesef bu gidişle.....

hayatlarında en ince ayrıntıya kadar dikkat ettikleri halde vatanının ,milletinin geleceğini düşünmeden particilik adına ,değiştirilecek anayasa maddelerinin daha ne olduğunu bile bilmeden oy verecek olan kardeşlerimiz var,

aralara serpiştirilen bombaları göremeden asil Türk Milletinin elini,ayağını,can damarlarını koparacaklar,

bu müslüman kardeşlerimiz o dede gibi şerefli bir şekilde verecek cevap da bulamayacaklar çocuklarına maalesef,

Bir düşünürün anlattığına göre.İsmini hatırlıyamadım.

İnsanlar layık olduğu şekilde yönetilirlermiş.

iktidar partisine oy veriyorduk yarın bi gün bizi de satsın diye

tek kelimeyle muhteşem bir yazı emeğinize sağlık

hepinize ben teşekkür ederim okuyan gözlerinize sağlık

diskoda barda..

tv başında dedikodu (magazin, dizi..) peşinde..

ha bir de irtica avcılıgında..

Çok afedersiniz ama çakallık peşinde bizim fabrikatörlerimiz malesef .Mecburi olarak bazı ürünler almak zorunda kalıyoruz çünkü çıkar yolu yok hepsi hristiyanın elinde.Birleşse bizişm fabrikatörlerimiz alâsını yaparlar ama nerden bedavaya getirsek,nerde pompa yaıpı milleti uyutsak diye düşünüyor üreticilerimiz..

Çok afedersiniz ama çakallık peşinde bizim fabrikatörlerimiz malesef .Mecburi olarak bazı ürünler almak zorunda kalıyoruz çünkü çıkar yolu yok hepsi hristiyanın elinde.Birleşse bizişm fabrikatörlerimiz alâsını yaparlar ama nerden bedavaya getirsek,nerde pompa yaıpı milleti uyutsak diye düşünüyor üreticilerimiz..

Doğru söze ne hacet :)

Serbest Kürsü

MollaCami.Com