Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Selamun aleyküm kardeşlerim, mikrofon arızası

Selamun Aleyküm.

Kardeşler benim bir mikrofonum var bununla gurbetteki canım kardeşimle görüşüyorum. Ancak son günlerde ne olduysa oldu sesimiz karşıya gitmiyor, ordan da buraya ses gelmiyor. Bir çözüm varsa Allah rızası için yardım olursanız çok sevinir duacı oluruz. Selam ve dua ile...

Deneti Masasından ses ve müzik aygıtlarına ordanda ses efekti ayarlarına girip insan sesi diye bi sekme var donanım sınama diye bir yer ordan deneyin sınama yapın ondan sonra bidaha deneyin olacakmı diye..

Selamun aleyküm.

Dediğiniz yeri buldum girdim. Ancak yine çalışmıyor

Sınama yaptınız mı orda peki.

Selamun aleyküm.

Evet sınama yaptım. Hoparlömüzden çıt çıt sesler geldi ancak mikrofon sınamasında çubuklar yükselmedi. Anladığım kadarıyla mikrofonumuzdan ses gitmedi.

masa üzerinde ses butonunu sag tıklayıp ses özekliklerini ayarla tıklatın oradan insan sesi bölümünden mikrofon ses ayarlarını en yüksek seviyeye getirin umarım sorun hallolur

Selamun aleyküm.

Dediğiniz yere baktım ama mikrofon ses ayarı değiştirilemiyor.

Selamun aleyküm.

Dediğiniz yere baktım ama mikrofon ses ayarı değiştirilemiyor.

Ve aleyküm Selam

Sabırla bekleyin mod yardımcı olacaktir inş...

ve aleykum selam kardeşim öncelikle mikrofon doğru yerde takılımı onu kontrol ediniz pembede olması lazım çıkarıp tekrar takin denetim masasi ses aygıtlarından kayıt ederken seçeneklerinde mik kısmının altında sessiz işaretli ise o işareti kaldırın ve ordaki ilk sıradaki kayıt denetimi sesini yükseltin tekrar deneyin bakalim düzelmesi lazım mikte kopukluk olmadıysa

Selamun aleyküm,

Yardımlarını için Allah razı olsun fakat olmuyor bi türlü :( Mikrofon pembede, mikrofon da pembe renk zaten, o yüzden pembeye taktım. Bilgisayar ayarlarında problem yaşıyorum. Mik kısmı dediğiniz yerdeki ayarları görüyorum ancak bunlar değiştirilemiyor. Ses ayarı da gri olmuş değiştiremiyorum. Yeni mikrofon aldım sonuç aynı.

farklı bir program kullanınız. MSN Messenger kullanıyorsanız, kullandığınız programdan olabilir.

skeype, voipstunt gibi farklı program deneyin.

Anlamıyorum çok bunları bana yardım edebilirmisiniz :-\

Kardeşim özelden adresinizi yollarsanız yardımcı olayım size mesaj yollayamadım mesaj kutunuz doluymuş galiba..

ben anlamadim burayi ozur

Donanım

MollaCami.Com