Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Şubat ve Mart Ayının Gözde Paylaşımcısı "anise"

Oylama bitti. :) anise kardeşimizi tebrik ediyoruz. Bir oyla kaçıran selmanı pak kardeşimizi de tebrik ediyoruz.
Katılan ve oylayan bütün arkadaşlara teşekkürler...

anise 17 (27.4%)
ahirim 13 (21%)
selmân-i pâk 16 (25.8%)
EfsuN 10 (16.1%)
melissa 2 (3.2%)
soforaso45 2 (3.2%)
sahra y_ı azime 2 (3.2%)

Tebrikler kardeşim başarı ve mutluluk hayat boyu seninle olsun

TeßrikLer Anise...

Ayrıca herkesin payLaşımLarına ßaktım 8)

15 payLaşımLa Anise kardeşimizin ßirinci,
18 payLaşımLa SeLmân-i Pâk kardeşimizin ikinci,
100 payLaşımLa Ahirim kardeşimizin kazanamaması, üçüncü oLması ve ne zaman girsem onLine haLde oLmasına karşı sonuç açıkça şaşırttı ßeni. ::)

Sanki ßiraz gözde payLaşım değiLde ; SeviLen , sempatik üye yarışması gißi oLdu.

Anise kardeşim ßenimde çok sevdiğim ßir kardeşim,zira seLmân-i pâk kardeşimde öyLe...Hakkınızı heLaL edin amacım yanLış anLaşıLmak ve kimseyi kırmak değiL.Sadece düşüncem ve görüşüm...

Evet haklisin, burda bile haksizlik malesef,
Paylasim yarismasi degil, sempati oyu verilmis.
Demekki yönetici olmayana oy yok.
Ahirim birinci Lütfen o kadar cabasi ve güzelligi varki hakkini yimek yakismaz önemli degil ama bize yarasmaz düzeltin Lutfen.
Bu arada dikkatimi ceken tanimadiklari kisilere ne oy veriyorlar ne yorum yapiyorlar. Oysa o kadar gUzel konular vardiki.
Bazisi ise hiç önemli degil ama öyle abartili yorumlar varki sustum o halin haline...
Neylersiniz halimiz böyle, kimine hay hay, kimine vay vay

Lütfen arkadaşlar kim hak ettiyse zaten kazanmıştır yarışma bahane önemli olan paylaşalım birilerine bişeyler okutalım vede bizde istifade edelim yinede düşünceleriniz beni onore etti çok teşekkürler bidahaki yarışmada görüşmek üzere

Canınız sağolsun, eyvallah...

Başta Anise kardeşim olmak üzere yarışmaya katılan bütün kardeşlerimizi tebrik ederim...

Malumunuz bu bir yarışma ve bildiğim kadarı ile son zamanlarda Anise kardeşimiz pc' si ile bir sorun yaşadı.Belki de bu yüzden paylaşım olarak geri kaldı.Ancak demek ki oylamaya katılan kardeşlerimiz ,sempatik yada yönetici olmasından ziyade daha önceki paylaşımları ile değerlendirip oylama yapmışlar... ::)

Ve sıralama nasıl olursa olsun paylaşımları ile forumumuza emeği geçen bütün kardeşlerimiz zaten gönlümüzün birincisi... ;)

En başta Anise kardeşimizolmak üzere yarışmaya katılıp renk katan bütün kardeşlerimizi tebrik eder
başarılarının devamını dileriz...

tebrikler Anise kardeşim. :)kusura bakma geç kalmış bir tebrik ama memleketteydim ::)

tebrikler Anise kardeşim kusura bakma geç kalmış bir tebrik ama annecim rahatsız olunca fazla aktif olamıyorum..

Tebrikler anise kardeşim.. Başarılarının devamını dileriz..

Oy kullanan kullanmayan ve yarışmaya katılan diğer kardeşlerimize de teşekkürler..

Anise kardeşimiz başta olmak üzre yarışmaya renk katan, güzel paylaşım ve yorumları ile emek veren tüm kardeşlerimizi tebrik ediyoruz..

Sonuç önemli degil yarışmada bulunan herkes gözde üyelerimiz herbirinin birbirinden güzel paylaşımları mevcut ;)
Ve en önemlisi Yarışmalarımızın amacı üyeleri kıyaslayarak kırgınlık ve kaos ortamı oluşturmak degil,üyeler arası eglenceli bir aktivite olmakla beraber kaliteli paylaşımı artırmaktır...

Yarışmamızın adı Gözde Paylaşımcı idi ..zaman zaman en güzel paylaşım yada en aktif üye yarışmalarıda düzenlemiştik..yarışmalardaki kurallar malum ister yönetici ister üye olsun herkes oylamada belirtilen sayıda oy kullanabiliyor..burada sonucu belirleyende yöneticilerin degil üyelerin oyları ..yani haksızlık diye bir şey yok ortada..

yarışma en çok paylaşımcı degilde gözde paylaşımcı olunca oy kullananlar kendilerince degerlendirmeler yaparak oy vermiş olmalılar..takdir oy sahiplerinin ..ortada ne haksızlık ne haksızlıga ugrayan var..kardeşçe ve eglenceli başlayan devam eden ve neticelenen bu yarışmaların aynı şekildekardeşçe neticelenmesini arzu ediyoruz..MollaCami nin degerli üyelerine yakışan budur..
öyleyse yarışmaya katılan tüm kardeşlerimize güzel paylaşımlarından dolayı takdirlerimizi unutmayalım arkadaşlar ;)

Melisa kardeşimizin hatrı için burada ki yarışmacılardan yöneticileri çıkarıp kendiside dahil nisan ayının gözde paylaşımcı yarışmasına dahil ediyoruz ::)
yöneticiler hariç katılmak isteyen üyelerimizde katılabilir hayırlı olsun
http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,27035.0.html

Tebrikler Anise Kardeşim. Başarılarınız daim olsun.

Katılan ve paylaşımda bulunan bütün kardeşlerimizden Rabbimiz razi olsun.

Açıklamalar için teşekkürler Mecelle kardeşim. Umarız bu vesile ile herşey daha güzel olur. :)

Allah razi olsun anlayisiniz için.
Belirttigim gibi hepsi degerli ve paylasimlarini severek okudugum kimseler.
Paylasim çok zor, anlamam lazim sevmem lazim, yazari kaynagi cok önemli.
Ve paylasilan yazi umut vermeli, yanlislardan ayirmali.
Bazi yazilar var belirtmek istiyorum, kaynagi, yazari belli degil vede yanlis insanlara yanlis fikir verebilir.
Bu yazilari tesbit ettigimde tabiki bana göre kaldirma imkani olamaz mi?
Ornegin, sems'sin 40 ögudu öyle birsey yokmus arastirdim kurgu bir yaziymis
Böyle kaynagi olmayan, yazari belli olmayan yazilar olmasa daha iyi olacak.
Paylasim tabiki devam ama yarisma içn degil , bu bana göre degil.
Acele edip her yaziyi paylasamam.
InsaAllah güzel paylasimlarla , yorumlarla ögrenmeye.....

tebrikler Anise kardeşim kusura bakma geç kalmış bir tebrik ama annecim rahatsız olunca fazla aktif olamıyorum..

Allah acil sifalar versin insallah yarin bir dua ederiz mubarek istanbulumuzda

Genel de sevilen sempatik üyelerin kazandığa pek çok kez şahit olduk. Ama bu, yarışmaya ters gelen bir durum değil. Bu yüzden "Gözde Paylaşımcı" ismini özenle seçtik. İlk yarışmada da dediğim gibi eklediğiniz konularınızla ve yorumlarınızla birlikte değerlendirilebileceğini söyledik. Oy verenin beğendiği sadece bir yorum sebebiyle oyunu o üyeye kullabilir. Bizim istediğimiz tek şey o ay içerisinde değerlendirilmesi ki ayın gözde paylaşımcısı olabilsin. Ortada haksızlık yok.. haksızlık olduğunu söylemek anise kardeşimize haksızlık olur. Haksızlık, farklı üyelikler alıp oy kullanmak ile olur ki adminler de bunu takip ediyorlar ve gerektiğinde deşifre ediyorlar zaten.

Şimdiye kadar yönetici ve üyeler birlikte yarıştılar. çünkü paylaşımda da yorum yapmakta da herkes eşit haklara sahip... yöneticiler de kimin kime oy verdiğini görmüyor bilmiyor. Yöneticinin farkı sadece forumda kontrol etmesi gereken mesul olduğu bir bölümü var.

Bu yarışmayla ilgili olarak değil genel olarak şunu hatırlatayım; eski üyelerin yarışmalarda daha çok avantajı veya dezavantajı olabilir. çünkü o üye artık kendini ifade etmiş ve bir şey derken neyi kasdettiği anlaşılmıştır. Bu yüzden daha yeni üyelerin kazanabilmesi için kırılmadan üzülmeden yarışmalara tekrar tekrar katılmaları ve denemeleri kendini ifade eden paylaşımlarına devam etmeleri gerekiyor.

Yarışmalar

MollaCami.Com