Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Şubat ve Mart Ayının Gözde Paylaşımcısı

Şubat ve Mart Ayının Gözde Paylaşımcısı'nı seçiyoruz. Üç oy kullanma hakkımız var.
Katılan arkadaşlarımıza başarılar...:)

Yanlız janwes kardeşim; oy kullanılınca, sonuçları göster deyince kimin kaç oy aldığı gözüküyor. Gözükmemesi gerekmez mi? ::)

her defasında oyları gösterme diyorum gösteriyor ben de anlamadım :D

her defasında oyları gösterme diyorum gösteriyor ben de anlamadım :D

:D

Paylasimlarini begendiklerinle yarismak hos, ama oy vermeye gelince hepsine vermek isterdim. kendimi eliyorum,oylar size ;)

oyumu kullandım melisa kardeşim sanırım ben senin kadar iyi değilim kendimede vardim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Ben yinede karar veremedim ve sadece 1 oy kullandim :)

Hadi hayirlisi...

Hay ALLAH ,adımı görünce ßetona düşmüş gißi oLdum :o ;D

ßindik ßir aLamete ya hayırLısı ßakaLım... ::)

Yarışmaya dahil olan bütün kardeşlerimiz gerçekten oldukça aktifler, bu yüzden seçim yapmakta zorlandığımı ifade etmek isterim...Hepsine başarılar dilerim...

Her zaman olduğu gibi yine belirtelim birinci kim olursa olsun kardeşlerimiz paylaşımları ile zaten gönlümüzün birincisi... :)

Şubat ve Mart Ayının Gözde Paylaşımcısı'nı seçiyoruz. Üç oy kullanma hakkımız var.
Katılan arkadaşlarımıza başarılar...:)

janwes kardeşim şubat ve mart ayının gözde paylaşımcısını seçiyoruz demişsin. bende gözde paylaşımcısını seçeceğim ama gözdeyi bulamadım. nerden seçeceğiz gözdeyi ;D nerde bu gözde? :D

janwes kardeşim şubat ve mart ayının gözde paylaşımcısını seçiyoruz demişsin. bende gözde paylaşımcısını seçeceğim ama gözdeyi bulamadım. nerden seçeceğiz gözdeyi ;D nerde bu gözde? :D

:)

bakalım yarışma sonunda ortaya çıkacak; "gözde" kim? :)

Oylama başlamış hayırlı olsun, merakla bekliyorum sonuçları ::)

Oylama başlamadan bir gün önce benim bilgisayar çöktü, heralde aday olduğumu anladı ;D

sınırlı vakitte kardeşimden yazıyorum bu satırları, tamire gitti inşallah kafasını toplayıp gelecek benim kara kuzum :D

O zamana dek fazla paylaşımda bulunamayacağım, umarım çabuk gelir ::)

Bekleyin ve özleyin beni ;) ::)

hayırlı olsun :) bütün kardeşlerime başarılar diliyorum. ama zaten çok iyiler hepsi.
kimi seçeceğime çok zor karar verdim :)

katılan kardeşlerimize başarılar kazanan kardeşimiz için şimdiden hayırlı olsun..hepiniz gönlümüzün birincisisiniz

Oylama başlamış hayırlı olsun, merakla bekliyorum sonuçları ::)

Oylama başlamadan bir gün önce benim bilgisayar çöktü, heralde aday olduğumu anladı ;D

sınırlı vakitte kardeşimden yazıyorum bu satırları, tamire gitti inşallah kafasını toplayıp gelecek benim kara kuzum :D

O zamana dek fazla paylaşımda bulunamayacağım, umarım çabuk gelir ::)

Bekleyin ve özleyin beni ;) ::)

ßende diyorum Anise kardeşim nerede ::) Siz martta fazLa payLaşımda ßuLunamasanız da sonuçta şußat ayında gayet aktifsiniz ;D

Raßßim kuzunuza,sizi de foruma kavuştursun :D

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,27034.0.html ;)

Yarışmalar

MollaCami.Com