Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

MC Video Yarışması Sonuçları

MC Video yarışması sonuçlandı. Katılan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Birinci videoyu merak etmenin dışında hangi video kime ait onuda merakla bekledik. Beklediğimiz gibi çok çekişmeli bir yarışma oldu. Katılan arkadaşların herbirerini canı gönülden tebrik ediyoruz, elleriniz dert görmesin arkadaşlar :D

1. Video: Ben yürürem yane yane isimli ilahi çalışmasıyla Janwes oyların (48.6%) nı alarak yarışmamızın birincisi oldu. Kendisini tebrik ediyor başarılarının ve videolarının devamını diliyoruz.

2. Video: Bizden selam götürün isimli ilahi çalışmasıyla selmân-i pâk oyların (31.4%) 'nü alarak yarışmayı 2. olarak tamamladı. Emeklerinize sağlık kardeşim, Videoların devamını bekliyoruz ;)

3.Video:Ah Yazık isimli ilahi çalışmasıyla ~Nur~ oyların (20%)'ni alarak 3. oldu. Emeklerine sağlık kardeşim, devamı çok gelsin ;)

Yarışmaya katılan tüm kardeşlerimize güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ederken Janwes kardeşimizi tebrik ediyoruz :)

İlahi videolarını izlerken hangi videonun hangi kardeşimize ait olabileceğine dair tahminde bulunmuştum, tahminimin doğru çıkmasına çok şaşırdım :D

Bu güzel çalışmalarınızın devamını bekliyoruz arkadaşlar, tekrar teşekkürler.

Sonuç aynen beklediğim gibi çıktı :)

Tebrikler janwes kardeşim. ;)

Bu yarışma benim için, hatta bir çok MC üyesi için cesaret kaynağı oldu diye düşünüyorum. İnşallah bundan sonra değerli kardeşlerimizin hazırladığı daha fazla ve daha güzel videoları, bu kadar güzel bir forumda görmek isteriz. ;)

Tebrikler sevgili janwes kardeşim. eline , yüreğine sağlık. başarılarının devamını diliyorum :)

Selman-ı pak ve Nur kardeşlerimi de tebrik ediyorum. Sizin hazırladığınız videolar da çok güzellerdi. Devamını dört gözle bekliyoruz.

Mollamıza kazandırdığınız değerler için de ayrıca teşekkürler :)

bende emek veren kardeşlerimizi tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum hepsi ayrı ayrı güzel olmuş RAHMAN razı olsun..mollamıza böyle güzel eserleri kazandırdıkları için..

Başta Janwes kardeşimiz olmak üzere bu güzel videoları bizlerele ulaştıran Selman-i pak ve Nur kardeşlerimizi de tebrik ederim...

Başarılarınızın ve videolarınızın devamını görmek ümidi ile... :)

ilgi ve alakanızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Darısı video yapan, emek veren tüm üyelerimize...

selmanı pak ve nur; puanlarımızı da bugün yarın alırız diye tahmin ediyorum. adminimizin gönlünden ne koparsa artık :)

Başta Janwes kardeşimiz olmak üzere bu güzel videoları bizlerele ulaştıran Selman-i pak ve Nur kardeşlerimizi de tebrik ederim...

Başarılarınızın ve videolarınızın devamını görmek ümidi ile... :)

Tahminim doğru çıktı :)

ilgi ve alakanızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Darısı video yapan, emek veren tüm üyelerimize...

selmanı pak ve nur; puanlarımızı da bugün yarın alırız diye tahmin ediyorum. adminimizin gönlünden ne koparsa artık :)

Tebrik ederiz janwes kardeşim videoların devamıda fazla ara vermeden gelir inşaallah ::)
Yarışmaya katılan ve emek veren diger 2 güzel video sahibi selmanı pak ve nur kardeşimize de teşekkür ediyor ve videolarının devamını bekliyoruz ;)

Tebrik den daha çok puanları bekliyorsunuz sanırım ::) :) daha fazla geciktirmeden puanlarıda açıklayıp verelim :)
MC video yarışmasını iilk kez yaptık puanlarıda buna binaen yüksek tutalım ;)

Yarışmaya katılan her yarışmacı katılımdan dolayı puan alacaktı ..
bu nedenle hepinize öncelikle katılım bedeli 50 puan veriyoruz

sonra dereceye göre puan dagılımı
1.olan janwes kardeşimize 200
2.olan selmanı pak kardeşimize100
3.olan nur kardeşimize 50 puan verdik

hayırlı olsun

janwes kardeşim başta olmak üzere yarışmaya katılan, emeğini esirgemeyen kardeşlerimi tebrik eder ve muvaffakiyetlerinin devamını dilerim. İnşallah daha çok videolarını izlemek nasib olur.
Biz de adminlerimiz kadar cömert olamasak da takdirlerimizi bildirelim inşallah. :)

Yarışmaya katılıp emek veren başta janwes ve selmanı pak, nur kardeşlerimizi tebrik eder videolarını ve başarılarının devamını bekliyoruz...

Tebrik ederiz janwes kardeşim videoların devamıda fazla ara vermeden gelir inşaallah ::)
Yarışmaya katılan ve emek veren diger 2 güzel video sahibi selmanı pak ve nur kardeşimize de teşekkür ediyor ve videolarının devamını bekliyoruz ;)

Tebrik den daha çok puanları bekliyorsunuz sanırım ::) :) daha fazla geciktirmeden puanlarıda açıklayıp verelim :)
MC video yarışmasını iilk kez yaptık puanlarıda buna binaen yüksek tutalım ;)

Yarışmaya katılan her yarışmacı katılımdan dolayı puan alacaktı ..
bu nedenle hepinize öncelikle katılım bedeli 50 puan veriyoruz

sonra dereceye göre puan dagılımı
1.olan janwes kardeşimize 200
2.olan selmanı pak kardeşimize100
3.olan nur kardeşimize 50 puan verdik

hayırlı olsun

oo teşekkür ederiz. bu kadar beklemiyorduk. :)
tebriklerini ve takdirlerini ileten herkese teşekkürler. :)

ooo janwes kardeş birinci olmuşsun ama ben oylamaya yetişemedim
videonun son kısmını özellikle çok beğendim tebrikler...

Dereceye giren arkadaşları tebrik ederim. TEBRİKLER

Yarışmalar

MollaCami.Com