Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ben bazı müslüman geçinen müslümanları anlamıyorum siz ne dersiniz ???

Kurban bayramın bugün son gününü yaşıyoruz Allah'ın bize bahşettiği bu bayramı kendisinin istediği gibi yaşayamadık ve yaşatamadık bizi affetsin şöyle baktımda bu bayramı yalnız muslümanlar kutladı oda tam manasıyla değil.siz hiç bir hiristiyanın kurban kestiğini gördünüz ve duydunuzmu?yada bir yahudinin bize ne oluyoki şereften ne kadar yoksunuzki yılbaşını kutlamak için şimdiden hazırlığımızı yapıyoruz malum medyada kurbanı vahşet gören gösteren malum medya yılbaşını allıyor pulluyor bize biz müslümanların yılbaşını kutlamaları için elinden gelen her şeyi yapıyor benim müslüman geçinen müslüman kardeşimde buna kanıyor yılbaşını sabahlara kadar kutluyor nerede kaldı bizim müslümanlığımız adam sabaha kadar yılbaşını kutlamışta sabah namazına uyanamadım diyor.utanmadan eğer o namaz seni bunları yapmaktan alıkoymuyorsa senin o namazın namaz değil, değil sevgili kardeşim aklımızı başımıza almamız gerekiyor bu müslüman kanı akıtan yahudi ve işbirlikçilerinin kutladığı günleri ve geceleri kutlarsan yarın onlarla beraber haşrolursan o zaman şaşırma!!!!!

Malesef bu tarz insanlar vardır ve sonuna kadar da var olacaktır arkadaşım..
Bu zamanda bizler kendimizi koruyabiliyorsak ne ala ne güzel bize..

Serbest Kürsü

MollaCami.Com