Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

farkındamıyız?

SAHİP OLDUKLARIMIZIN FARKINDAMIYIZ???

Malesef hayır. Kaybedince anlıyoruz...

Malesef hayır. Kaybedince anlıyoruz...

genelde balık misali sudan çıkınca anlıyoruz kıymeti ::)

RABBim içindeyken kıymet bilenlerden kılsınbizleri... ;)

Amin inşallah. Değiliz. Farkında olmalı insan. Çünkü dünya 3 gün. Dün geldi geçti, bugün can çekişmekte, yarın ise doğmadı doğmayacak belki de...

Amin inşallah. Değiliz. Farkında olmalı insan. Çünkü dünya 3 gün. Dün geldi geçti, bugün can çekişmekte, yarın ise doğmadı doğmayacak belki de...

heLaL.. :)

genelde balık misali sudan çıkınca anlıyoruz kıymeti ::)

RABBim içindeyken kıymet bilenlerden kılsınbizleri... ;)

amin inşaallah nimetlerin tadına vararak kıymetini bilmek hepimize nasip olur.(aslında mesajda çok ibretlik bi resim vardı ama ben onu size göstermeyi bilemedim.ama öğrenmeye çalışıyorum.en kısa zamanda resimi göndercem inşaallah.)

Sahip olduklarımızın farkındamıyız???...

ißretLik deyince kaßirden çıkanLarın fiLan resimLerine öyLe diyorLar ya..onLardan sanmıştım..farkına varsakta o kadar çaßuk unutuyoruz ki ßunun da farkındayız..farkına varmamış gißi hayat devam ediyor diyoruz..onun da farkındayız..

Allah razı olsun. Unutulmaması gereken şeyleri çabucak unutuyoruz. Yazıyoruz çiziyoruz ama nafile. Önce gerçekten görmek lazım. Yaradan bize göz vermiş hamdolsun. Yalnız bizim göreceliğimiz ne durumdadır bilinmez. Kimine sonsuz körlük veriliyor. Baksa da görmüyor. Görse de düşünmüyor. Allahım cümlemizi hakkıyla görüp hakkıyla bilenlerden eylesin inşallah.

ißretLik deyince kaßirden çıkanLarın fiLan resimLerine öyLe diyorLar ya..onLardan sanmıştım..farkına varsakta o kadar çaßuk unutuyoruz ki ßunun da farkındayız..farkına varmamış gißi hayat devam ediyor diyoruz..onun da farkındayız..

korkuttummu seni :o ;D ;D

evet :-[ sevmiyorum yahu öyLe resimLeri vs..ißretLik ama , o kadar korkunç oLuyorLar ki ißretLikten öte korkusu oLuyor..öLüm den değiL öLüden korkuyo insan.korkmuyorda etkileniyor faLan fiLan..koymayın sakın :P kırarım Linkinizi ;D ;D

tamam tamam celallenme hemen seni kıracağıma linkimi kırarım ;D ;D ama gönderdiğim dozundaydı değilmi yanlış olsun istemem ??? :-[ :-[

estağfiruLLah...taßiki dozunda ..hatta az ßiLe.. o resimLer oLmaLı unutmamak için..hep akLımızda kaLması için..

Serbest Kürsü

MollaCami.Com