Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

cuma günü

kardeşlerim şunu biliyormuydunuz;insan cuma gününü nasıl geçirirse diger günlerde öyle geçermiş.yine aynı şekilde ramazan ayınıda nasılgeçirirsen yani bol ibadet bol feyiz bol bol duayla geçirirsen cenabı hak diger aylarıda sana aynı şekilde ihya edebilmeyi nasip edermiş.inşaallah mevlam tüm ayları hakkı ile ihya edebilmeyi nasip etsin.hayırlı cumalar

amin kardeşim.aslında ramazanı şerifin evvelinden başlasak ,yani Recep-İ ŞERİF ayımız,sonrasında şaban-I ŞERİF ayımız,ramazan-I ŞERİFE hazırlık ayları.hazırlık güzel oluncada.gerisi geliyor şükür.

insan cuma gününü nasıl geçirirse diger günlerde öyle geçermiş.yine aynı şekilde ramazan ayınıda nasılgeçirirsen yani bol ibadet bol feyiz bol bol duayla geçirirsen cenabı hak diger aylarıda sana aynı şekilde ihya edebilmeyi nasip edermiş..hayırlı cumalar
inşaallah Rabb'im tüm ayları hakkı ile ihya edebilmeyi nasip etsin..amin..sizede hayırlı cumalar kardeşim,hoşgeldiniz.. :)

inşaallah Rabb'im tüm ayları hakkı ile ihya edebilmeyi nasip etsin..amin..sizede hayırlı cumalar kardeşim,hoşgeldiniz.. :)

hoşbulduk kardeşlerimde ben zaten burdaydım.bi müddet katılamadım ama şükür kavuşdum.sayenizde bilmedigim konuları burdan ögrendim.allah başarımızı daim etsin.

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com