Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ahir zaman

Sokaklarda basi bos, tam bir ruh bunalimi icinde saga,sola yalpa ederek dolasan insanlarin,perisanligina ,edep yerleri,haric her terafi acik ve sacik bir halde dolasan iffet ve ismet mahrumu kadinlarin yurekler acisi haline . gokleri delecek kadar semaya uzanmis koca koca binalara dunyanin hertarafini alabildigine sarmis zinalara ne Hak yere islenen cinayaetlere verilen ve alinana rusvetlere ,baktigimiz da buyuk hesab gununun ne kadar yakin oldugunu gormememiz elde degildir

Haksiz yere yapilan iktisablara anaya babaya ve devlete karsi reva gorunen isyanlara hak ve hakikata karsi girisilen saldirilara mukaddesa ta karsi tutunulan tavirlara bakarsaniz ve dikkatle dusunurseniz KIYAMETIN esiginde oldugunuzu anlarsiniz ... vesselam.....

öncelikle ailemize hoş geldin kardeşim hayırlı paylaşımlar..

maalesef onlar bu hal ve hareketleri perişanlık olarak görmüyor bilakis modernlik olarak algılıyorlar..bu günde tam atomobilimi park ettim dışarı çıktım iki hanım (onlarda arabayla geçiyorlardı )bana sıcak yokmu diye laf attılar ne diyebilirsin..Rabbim hidayet versin ...teşekkürler El-ensar

herkes kendi yaptıgından hesaba çekilecek bu dünya onları
ahiretse hak edenin olacak
Allah razı olsun kardeşim

Namazin terki nefse uyulmasi, zenginlere saygi duyulmasi kiyamet alametlerindendir

Peygamber efendimiz( s.a.v) Buyurdularki: Ummetim icinde bir kavim meydana gelecek ki, onlar Ehl-i beyt sevgisini intihal edecekler (Rafize diye anilirlar onlari oldurun cunku onlar musriktirler

Onlar, Ehl-i beyt"in sevgisini istismar ediyorlar Ali (k.V.) yi sevdiklerini iddia ediyorlar,halbuki onu hic sevmiyorlar .. cunku kisi sevdigi kimsenin izinden gider ahlaki ile ahlaklanir

Sahabe,ye dil uzatanlara ,Zeynelabidin b. Ali b. Huseyin ne guzel soylemis. Siz Allah yolunda yurtlarindan ve mallarindan cikarilanlardan misiniz? Hayir.. Siz henuz kendilerine vasil olmazdan once Allah yolunda hicret edenlere yurtlarini hazirlayanla...rdan misiniz Hayir.. Oyleyse Rabbimiz bizi ve iman hususunda bizden evvel gelenleri bagisla diye yalvaranlardan hic olamazsiniz Su halde soyleyin bakalim siz kimler

Serbest Kürsü

MollaCami.Com