Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

10 parmak klavye kullanmasını öğreten program

Selamun aleykum kardeşlerim bu güzel siteye yeni üye oldum ilk paylaşımım devamı mutlaka gelecek .......

10 Parmak Klavye Kullanmasını Öğreten Program

10 Parmak Klavye Öğretici Hemde tamamen Türkçe

10 parmak klavye kullanmayı öğrenmek ister misiniz? İşte bu program size 10 parmak klavye kullanmayı öğretiyor.Seviyenize göre zorluk derecesini ayarlayabiliyorsunuz.Programın dili Türkçe olduğundan hiç zorluk çekmeden 10 parmak klavye öğreneceksiniz.Kullanımı oldukça basit.Sadece ders numarasını seçtikten sonra Play tuşuna basmanız yeterli.
(Sekreter olarak işe girmenizde 10 parmak sizin işe girmenizde çok büyük kolaylık sağlayacaktır.)

Download: http://rapidshare.com/files/261088027/10_parmak_klavye_ogren.rar.html

Şifre: www.******.net

Not: Alıntıdır...!

Enteresan bir program 10 parmak yazmayı isteyen bir çok arkadaşım var tavsiye etmek lazım ::)
Bu arada ilk paylaşımınız güzelmiş devamı da böyle olur inşallah :)

Paylaşımınız güzel olmasına güzel de; bir forum kriterlerine tamamen aykırı... Bu nedenle parolaya yazdığınız site ismini silmek zorunda kalıyorum.

"Alıntıdır" ifadesi alıntı yapılan yerin ve paylaşımın kıymetini düşürür. Çünkü "alıntı" niteliğinde bir paylaşım değil. :)

"Alıntıdır" ifadesi alıntı yapılan yerin ve paylaşımın kıymetini düşürür. Çünkü "alıntı" niteliğinde bir paylaşım değil. :)

Nedense gülüyorum,kafam karıştı biraz :) ::)

Bu tür paylaşımları alıntı yapmaya lüzum yok yani.. Program indirilir, kurulur ve beğenilir... Bir sorun olmadığından emin olunarak bir başkasına tavsiyede bulunulur. Şimdi program bir upload sitesine yüklenmiş ve içinde ne olduğunu bilmiyoruz. Sorumlusu da yok... Çünkü "alıntı" yazılmış ve nerden alındığını da bilmiyoruz, adı verilen siteye de güvenemeyiz...

Üyelerimizin karşılaşacağı herhangi bir virüs tehlikesinden sorumlu olmamak için programı kendimiz yükleyip kendimiz upload edersek, şifreyi de ona göre yazarsak, (mesela kullanıcı adı olsun) çok daha faydalı olur. Böyle güzel bir programdan çok daha fazla kişi istifade eder.

Anlatmak istediğimi bir anlatabilsem... :)

Anlatmak istediğimi bir anlatabilsem... :)

Anladım sağolun kafam karışık da bugün.
Bir de ben malumunuz çok fazla (!) konu yayınlarım ya kuralları pek bilemiyorum ,tasavvur edemedim birden :)

Kurallarda herhangi bir zorluk yok; her forumda olduğu gibi mollacami forumu'nda da bir başka paylaşım sitesinin linkini vermek uygun değil. :) Bir paylaşım forumunda şahsıma ait bir çalışmayı paylaşmışlar, ve paylaşımın mollacami forumu'na ait olduğunu bildirmek istedim. Sitenin ismini yazdığım için beni derhal forumdan uzaklaştırdılar. Bizim bu şekilde saygısızca bir davranışımız olamaz, yalnızca link paylaşımının uygun olmadığını vurgulamak istedim...

Estağfurullah zaten ona bişey demiyorumki ,demem de :) Haklısınız tabii.. ::)
Dedim ya kafam çok karışık mazur görün :)

Selamun aleykum kardeşlerim bu güzel siteye yeni üye oldum ilk paylaşımım devamı mutlaka gelecek .......

10 Parmak Klavye Kullanmasını Öğreten Program

10 Parmak Klavye Öğretici Hemde tamamen Türkçe

10 parmak klavye kullanmayı öğrenmek ister misiniz? İşte bu program size 10 parmak klavye kullanmayı öğretiyor.Seviyenize göre zorluk derecesini ayarlayabiliyorsunuz.Programın dili Türkçe olduğundan hiç zorluk çekmeden 10 parmak klavye öğreneceksiniz.Kullanımı oldukça basit.Sadece ders numarasını seçtikten sonra Play tuşuna basmanız yeterli.
(Sekreter olarak işe girmenizde 10 parmak sizin işe girmenizde çok büyük kolaylık sağlayacaktır.)

Download: http://rapidshare.com/files/261710141/hotkey0.95_setup.zip.html

bu program gerçekten çok güzel. tavsiye ederim. görünce çook eskilere gittim bu bilgisayarımı aldığımda yüklediğim ilk programdı bu. hızlı yazıcam diye hevesliydim her bilgisayara meraklı genç gibi ilk bunu yüklemiştim. çok faydası oldu. burdan indirebilirsiniz.

Peeeh vay be toplasan anca 5 parmak kullanıyormuşum nerde 10 parmak falan!Fakat sayenizde bu bu programla geliştireceğim inşallah.Çok güzel ve eğlenceli bir program.Sürekli başlat ve durdur butonlarına basası geliyor insanın! ;D(Çok güzel yapmışlar bonibon gibi!) ;DÇok çok teşekkürler!;)

boş iş bunlar ya
mahkmelerde yaz kzımlar vardır ya hani :D
işte onlar için geerekli olabilirde
başka hiçbi insanın işine yaramaz bence
chatleşirken hızlı yazsan nolcak yavaş yazsan nolcak :-\

bu arada sözüm meclisten dışarı ;) :D

bu arada sözüm meclisten dışarı ;) :D

Eminim öyledir kardeşim 8) Zevkler,kişilikler ve ihtiyaçlar farklı oluyor tabii.Ama bir şeyi en doğru şekilde kullanmak istiyorsak,zamandan tasarruf etme gibi bir derdimiz varsa veya acele bir şekilde yetiştirmemiz gereken yazılar olursa bunlar için kullanılabilecek faydalı bir program.Sizin ihtiyacınız olmayabilir ama herkesi kendimiz gibi sayamayız nede olsa,bırakalım insanlar hangi programın boş olup olmadığına kendileri karar versinler ;)

Degişik bişey

konu başındaki mesajdaki linkide değiştirsek ::)

Program Tanıtımları

MollaCami.Com