Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Öğretim üyesi ilanı - A.ü.

T.C.
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda belirtilen boş kadrolarına kanuni şartları taşıyan profesör, doçent ve yardımcı doçentler alınacaktır. (Profesör ve doçentler devamlı statüye atanacaktır.)

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:
Anadolu Üniversitesi’nde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma İle İlgili Değerlendirme Ölçütleri’ni taşıyan profesör, doçent ve yardımcı doçent adaylarının dilekçelerine 2 fotoğraf, öğrenim belgesi, onaylı nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumlarını gösteren belge, özgeçmişlerini, profesörlerin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 17. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 6 adet dosyayı, doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 14. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı ve yardımcı doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 8. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı da ekleyerek, ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde “Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı-Eskişehir” adresine vermeleri gerekmektedir. Başvurularda, Bölüm/Anabilim Dalı açıkça belirtilecek ve başvurular şahsen yapılacaktır.
Yardımcı doçentlik yabancı dil sınavının yapılacağı tarih, başvuru sırasında açıklanacaktır.

PROFESÖR (DEVAMLI STATÜ):
*EĞİTİM FAKÜLTESİ: Yabancı Diller Eğitimi Bölümü: İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı.
*GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: Grafik Bölümü: Grafik Anasanat Dalı.

DOÇENT (DEVAMLI STATÜ):
*MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ : Kimya Mühendisliği Bölümü: Temel İşlemler ve Termodinamik Anabilim Dalı.
*FEN FAKÜLTESİ : Fizik Bölümü: Katıhal Fiziği Anabilim Dalı, Matematiksel Fizik Anabilim Dalı, Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği Anabilim Dalı, Matematik Bölümü: Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi Anabilim Dalı.
*İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ : İşletme Bölümü: Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı, İktisat Bölümü: İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı.
*AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ : Uzaktan Öğretim Bölümü: Uzaktan Öğretim Anabilim Dalı.
*GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ : Resim Bölümü: Resim Anasanat Dalı, Cam Bölümü:, Heykel Bölümü: Heykel Anasanat Dalı.
*İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ : Basın ve Yayın Bölümü: Sinema-TV. Bölümü.
*ECZACILIK FAKÜLTESİ : Eczacılık Teknolojisi Bölümü: Farmasotik Teknoloji Anabilim Dalı.
*İKTİSAT FAKÜLTESİ : İktisat Bölümü: İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı.
*DEVLET KONSERVATUVARI :
*BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU :

YARDIMCI DOÇENT:
*EDEBİYAT FAKÜLTESİ: Arkeoloji Bölümü: Klasik Arkeoloji Anabilim Dalı.
*MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ: Endüstri Mühendisliği Bölümü: Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı.
*DEVLET KONSERVATUVARI :

18 MAYIS 2009 TARİHLİ HÜRRİYET GAZETESİNDE YAYIMLANAN İLANIMIZIN,
YARDIMCI DOÇENTLİK İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ :01 HAZİRAN 2009
YARDIMCI DOÇENTLİK İÇİN YABANCI DİL SINAV TARİHİ :02 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE SAAT 10.00’DA KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON MERKEZİNDE YAPILACAKTIR. (BAŞVURU DİLEKÇELERİNDE YARDIMCI DOÇENTLİK İÇİN SINAVA GİRİLECEK YABANCI DİL AÇIKÇA BELİRTİLECEKTİR.)
DOÇENT VE PROFESÖRLER İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ :03 HAZİRAN 2009

anadolu.edu.tr

Egitim Haberleri

MollaCami.Com