Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

aya yorgideki MÜSLÜMANLAR....

efendim,

her sene olduğu gibi bu senede büyükadadaki aya yorgi klisesine akın akın insanlar hücum ettiler,

ve bu insanların içinde başörtülü ! hanımefendi ! kardeşlerimizde! var ,

ellerinde birer mum,

dilek kutularına dilek atıp,

kliseye kadar dileklerinin olması için konuşmadan ip çözen kardeşler acep ne yaptıklarının farkındalar mı?

farkındalığın ,ölçü bilmenin artık islamın olmazsa olmazı ,

ve en önemli şubelerinden biri olduğunu ne zaman anlayacak bu kardeşler acaba?

lütfen Rabbime bu insanların feraset ,basiret ve farkındalıkları için dua edelim,

belki ayıkırlar.....

Bir muslumanin kilisede isi ne :-X

Mevlam sirkin her nevinden muhafaza etsin

:o :o :o :o :o :o :'( :-\

amin kardeşim

paylaşım için teşekkürler cepni kardeşim

Bu ip çozmeyi, baht çozmek için yaptiklarini duymustum; Cepni'ninde dedigi gibi baht çozecez derken neleri bagladiklarinin farkinda degiller :( Üzucu bir durum ALLAH onlara farkina varmayi nasip etsin bizleri de bu tur islerden muhafaza eylesin.

Bu ip çozmeyi, baht çozmek için yaptiklarini duymustum; Cepni'ninde dedigi gibi baht çozecez derken neleri bagladiklarinin farkinda degiller :( Üzucu bir durum ALLAH onlara farkina varmayi nasip etsin bizleri de bu tur islerden muhafaza eylesin.

Amin amin amin

peki diyanet ten bir gorevli gelse nbilim bir yazi asilmis olsa,anlatilsa ya da.. ::)

Serbest Kürsü

MollaCami.Com