Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Arafatta Adem a.s. ile Havva validemizin buluştuğu yer

MEKKEDEN MEDİNEYE VEYA MEDİNEDEN MEKKEYE GİDERKEN VEYA NUR DAĞINA ÇIKTIĞINIZDA SAKIN KORKMAYINIZ BU MAYMUNLARDAM

BÜTÜN HACILAR ŞEYTANI TAŞLARKEN NERDEMİ ŞEYTAN KARŞI DUVAR ŞEYTANDIR YANİ ŞEYTANA TAŞ ATILMIŞ OLUNUR

İŞTE BU TAŞLAR ŞEYTANDIR YANİ BU TAŞLARA ATILIR TAŞLAR

seytan taslama yeri kapali bir alanmiymis ??? peki o maymunlarin ne isi var ::)bu arada medineli bunlari senmi cektin?

seytan taslama yeri kapali bir alanmiymis Ney peki o maymunlarin ne isi var ::)bu arada medineli bunlari senmi cektin?

Muhterem kardeşim resimlerin üzerinde malumat verilmiştir. İnceleyiniz anlamadığınız takdirde tekrar anlatılacaktır. Resimlerin ise bazısı bizim çekimler ve bazısı araştırılıp bulunan çekimlerdir. selam ve dua ile vesselam

zaten analamdigim icin soruyorum kardesim :) uzerinde neresi oldugu yaziyor fakat ben seytan taslama yerinin acik bir mekan oldunu saniyordum bu konu hakkinda bilgi verirmisniz?hem maymunlar hakkinda da bisey dememissiniz ::)

zaten analamdigim icin soruyorum kardesim Gülümseme uzerinde neresi oldugu yaziyor fakat ben seytan taslama yerinin acik bir mekan oldunu saniyordum bu konu hakkinda bilgi verirmisniz?hem maymunlar hakkinda da bisey dememissiniz Masum

Özür dilerim kardeşim sizi kırmak değil niyyetim yanlış anlamayınız sakın.

Şimdi Şeytan taşlama yeri 5 katlı olup şuan 3 bu sene inş. 5 aktıda çalışacak. Her kata ayrı bir yol ile gidilir ve ayrı bir uol ile gelinir kardeşim. Bu şeytan taşlama yerinin 5 kat olmasının sebebi seneler önce izdiham sonucunda şeytan taşlamanın çöktüğü ve binlerce hacının öldüğü için 5 katla izdihamı önleyip ve hacılara çok güzel bir şekilde taşlamalarını yapmalarına yardımcı oldu suud hükümeti. Elhamdülillah şeytan taşlama 2 senedir çok güzel. Girdiğin yerden taşlayıp tekrar dönmeden aynen devamla ayrılıyorsun şeytandan. Ayrca baş mühendisi de Türk dür.

Ve yine malumat vermek isterim ki size ve tahtınızda tüm kardeşlerimize, yine seneler önce mina çadırlarının yanması sonucu binlerce hacı yanarak can vermişi. Bunun için Arab hukümeti minaya ve müzdelifeye özel ve ateşten zarar görmeyen çadır yaptırdılar. Allah razı olsun onlardan. Ama hep islam milleti böyledir. Bir felaket sonunda alınan zararlardan sonra herşeyin en iyisi yapılır.

Bizim maymunlara gelince o maymunlar şeytan taşlama yerinde değiller kardeşim. O maymunlar Mekkeden Medineye gelirken Medineye 170 km. Veya Medineden Mekkeye giderken Mekkeye 300 km. Kadar orta bir alanda yaşarlar. Bazen gelen arabaları durdurup haraç alır hainler. Geçenlerde bizi durdurdular ikisi arabanın üzerine çıktı ve camdan işaretle atın lan yiyecek yoksa inmem dercesine hareket yaptı. Gelirseniz 1 kilo muz alıp atınız.

Ve bir de yine maymunlar Nur dağında bulunmakta. Bunun haricin de taife giderken de çoktur.

Başka kafanıza takılan bir şey olup da sormassanız hakkımızı helal etmeyiz kardeşim:

Allah razi olsun medineli acik acik anlatlmissin bayag gelismelr olmus meger ben hep eski haliyle biliyorudum resimlerden bunlari gorunce valla sevindim suud hukumeti calisiyor :)maymunlara da cok guldum ;D ben onalri mekkede medine icinde ne ariyorlar diyordum :)tesekkur ederim vermis oldugun ayrintili malumat icin

Allah razi olsun medineli acik acik anlatlmissin bayag gelismelr olmus meger ben hep eski haliyle biliyorudum resimlerden bunlari gorunce valla sevindim suud hukumeti calisiyor :)maymunlara da cok guldum Sırıtan ben onalri mekkede medine icinde ne ariyorlar diyordum :)tesekkur ederim vermis oldugun ayrintili malumat icin

Maymunlara gülmenize sevindim. Ben de zaten gülmeniz için anlattım. Forumdan bir kardeşimiz bana espriden anlamıyosun demişti. Tamam o zaman sana bir espri borcum olsun dedim. Ve yapmıştım bir tane. Bu da KDV si olsun dimi. uzaklar kardeşim

evet o muhabbetinizi okumustum :) gorunus itibariyle sakadan anlamayn birisiniz ama ben sizi cozdum ;) esprileri yerinde ve zamninda yapiyorsunuz sadce dogru olani da bu :)

evet o muhabbetinizi okumustum Gülümseme gorunus itibariyle sakadan anlamayn birisiniz ama ben sizi cozdum Göz kırpan esprileri yerinde ve zamninda yapiyorsunuz sadce dogru olani da bu Gülümseme

+++++++++

Mekke

MollaCami.Com