Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Söze Tahammül & Yüke Tahammül

[color=black][font=Verdana]

Adamın birine;

"Neden insan ağır yük taşımaya dayanıyor da, ağırlık veren bir adamın sözlerine tahammül edemiyor?" diye sordukları zaman o zât şöyle demiş:

-Yük taşırken insanın bütün organları birbirine yardımcı olur. Fakat ağırlık veren adamın sözleri, vücudun dayanma gücü olmaksızın yalnızca rûha yüklenir.
Kabul etmek lâzım ki; ruh da tek başına böyle bir ağırlığa dayanamaz...

alıntı..z-Kelebek-z

çok haklı bi söz paylaşımınız için teşekkürler.

ben teşekkür ederim kardeşim ...bu arada hoşgeldiniz.. :)

hoşbulduk kardeşim aranıza uzun zaman önce katılmıştım ama paylaşımlarınızı okumak bugüne kısmetmiş. değerli paylaşımlarınız için hepinize içten teşekkür ediyorum. Allah hiçbirimizi kendi yolundan ayırmasın inşaallah. bende sizlerle faydalı ve güzel konular paylaşmak için sabirsizlanıyorum. hep birlikte hayırlı paylaşımlar geçirmek dileğiyle hoşbulduk.

hoşbulduk kardeşim aranıza uzun zaman önce katılmıştım ama paylaşımlarınızı okumak bugüne kısmetmiş. değerli paylaşımlarınız için hepinize içten teşekkür ediyorum. Allah hiçbirimizi kendi yolundan ayırmasın inşaallah. bende sizlerle faydalı ve güzel konular paylaşmak için sabirsizlanıyorum. hep birlikte hayırlı paylaşımlar geçirmek dileğiyle hoşbulduk.
amin....hadi bakalım inşaallah paylaşımları bekliyoruz.. ;)

meymune kardeşim güzel paylaşım olmuş....Rabbim ruhumuzdaki ağırlıkları kaldırsın...

teşekkürler yorumlarınıza neyzen-lal,06 kardeşim :)

kıssadan hisse

MollaCami.Com