Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Nisan Ayının Popüler Üyesi (oylama)

Nisan Ayının Popüler Üyesi olmak için yarışan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. : ) Hepsi birbirinden popüler birbirinden kıymetli... Oylarınız Nisan ayında en aktif olan, en değerli paylaşımlarda bulunan arkadaşımızı belirleyecek.

3 oy verebilirsiniz. Hadi buyrun oylamaya!: )

Oylamalarda birden çok üye olup tekrar tekrar oy kullanmaya devam edenler diskalifiye edilme durumu ile karşı karşıya :)))

IP ve giriş kayıtların hepsi alınıyor bilginize..

süpriz bir yarışma olacak ;)

Hadi hayırlısı olsun, Hak eden kazansın.

Oylamalarda birden çok üye olup tekrar tekrar oy kullanmaya devam edenler diskalifiye edilme durumu ile karşı karşıya :)))

hak eden kazansın :D
hile yapanlar kazanmasın ;D

Ama pc'mizden üye yaptığımız arkadaşlarımız var. Onlar da bize verdiyse ne olacak :) Örneğin benim dayım, kuzenim, kardeşim bile ara ara giriyor :)
Üye yapsak bi suç, yapmasak bi suç. Ne olacak şimdi :)

Ve içiniz rahat olsun, bizim üye yaptığımız kişilerin hepsi yarışmadan önce yapılmış kayıtlar. Hileyle bir yere gelinecekse, hiç gelinmesin. :)

Ki bir tek ben değil; birçok üyemizde Molla'mız için kendi pc'sinden arkadaşlarını üye yapmıştır. Bunda art niyet aranacak birşey yok. Her şey Molla'mız için diye yola çıktık. ;)

bana sorarsanız nisan ayı oylama işi çok abartılı oldu ben isterdim ki sadece yeni sayılan arkadaşlar yarışsın

bazı yorumlarda gördüm yarışma için vaatler bulunulmuş bu şekilde olmaktansa yarışmacı kardeşimiz güzel bi konu bulup paylaşması daha hoş olur kanaatindeyim

yarışmadaki amacımız da bu değilmidir zaten değilse kardeşlerimizi neye göre belirleyecez

bence populer kelimesi bir defa bizim karşısında olduğumuz bir kültürün parçası olduğu için böyle bir yarışmaya isim olması pek doğru değil ve de bir yarışma olması isteniyosa üyelerin isimlerinin değil gönderdikleri konuların yarışması bizim sitemiz için çok daha münasip olurdu düşüncesindeyim

biz az çok analiz ediyoruz. bir üye ne zaman üye olmuş, en son ne zaman aktif olmuş, kaç mesaj atmış.. hangi aralıklarda aktif... her aktif olşunda hangi ıplerden aktif vs. bu yüzden gönlünüz ferah olsun

oylamayı verecek arkadaşlar şahsa değilde o ay aktif olanlara vermeye çalışırsa daha verimli olacaktır ::)

bence populer kelimesi bir defa bizim karşısında olduğumuz bir kültürün parçası olduğu için böyle bir yarışmaya isim olması pek doğru değil ve de bir yarışma olması isteniyosa üyelerin isimlerinin değil gönderdikleri konuların yarışması bizim sitemiz için çok daha münasip olurdu düşüncesindeyim

"üyelerin isimlerinin değil gönderdikleri konuların yarışması"
bunu her zaman söylüyoruz. yarışanların ve oy vereceklerin hep bu bilinçte olmasını istiyoruz.

her yarışmada oylamanın kriterinin "kaliteli paylaşım" olduğunu söyledik. kişi oyunu bu kriterlere bakmaksızın veriyorsa "paylaşım yarışması" da olsa fikri değişmeyecektir. paylaşım yarışmasında listelenen konuları dahi okumadan oyunu verecektir.

aslında dediğiniz gibi paylaşım yarışması forumumuza daha uygun, ama daha önce yapılmıştı ve yarışan 3 kişi oylayan 10 kişiyi geçmemişti. tabi talep üzerine tekrar açılabilir. aslında bu düşünceniz bir fikir verdi.

teşekkür ederim letaif kardeşim değerli fikirleriniz için... her zaman bu linkten paylaşın:)

bu arada yarışan arkadaşlara son üç gün kaldığını söyleyeyim. :)

oylamanın selameti açısından, yarışanların gereksiz yada oy arttırmak için gönderdiği mesajlara izin verilmeyecek. bu tutum mutlaka oyları etkiler. bunu engellersek, daha adil bir yarışma olur. :) "ankette daha çok mesajım olursa oyum artar" gibi bir düşüncenin yaygınlaşması, değerli paylaşımlarda bulunan kişiye haksızlık olur düşüncesindeyim. bundan sonraki yarışmalarda bunlara dikkat edeceğiz inşallah.

Hayırlı olsun,hak eden kazansın inşaallah.. :)

Son güne doğru gidiyoruz (bilgilere)

Seçim ciddiyeti gelmis buralara, yayin yasagi olsa gerek :P :D
Son gune girdik artik, bizde duyarli bir Molla vatandasi olarak oyumuzu kullandik, siteye foruma hayirli olsun :D :D

bir seferde 3 ayrı üyeyemi oy veriyoruz yoksa bir kişiye 3 oy verebiliyomuyuz
hepsini denedimde hala oy verebiliyorum ve herhangi bir uyarı gelmedi
biraz kafam karıştı :-\
bende prof kardeşe katılıyorum her hangi bir konuda bir paylaşımlar yarışsa daha ii olur gibi sadece resim yarışmamız ve şiir yarışmamız vardı sanırım birde paylaşımlar yarışsın acizane fikrim ::)

paylaşım yarışmamız da vardı kardeşim.

3 ayrı üyeye oy veriyoruz.

Mesaj temizliği güzel olmuş...

Sayfalar dolusu propaganda mesajlar çok abartılıydı :-\

Ama neden son günlere bırakıldı bu temizlik acaba?

Atı alanın üsküdarı geçmesimi beknildi Ki ::) :)

Yarışmalar

MollaCami.Com