Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

TÜrk usulÜ yol tarİfİ!

:)

;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D

;D ;D ;D

teşekkürler kardeşim çok güldürdü yav

Çok güzel tarif etmişle hakikaten :D :D

Sizlere tavsiyem, yolunuz kütahyaya düşerse bizim gibi adresi anlasanızda beş altı kişiye tekrar sormanız .

Şiveleri o kadar hoşki tekrar dinleyelim diye böyle bir yola baş vurursunuz :) :) :) :)

gidiyon gidiyon duruyonya.işte ora. ;D ;D

Sizlere tavsiyem, yolunuz kütahyaya düşerse bizim gibi adresi anlasanızda beş altı kişiye tekrar sormanız .

Şiveleri o kadar hoşki tekrar dinleyelim diye böyle bir yola baş vurursunuz :) :) :) :)

tahmin edebiliyorum ;D ;D
çalışma grubumda kütahyalı bir arkadaşım var ;D

tabi konyanın şiveside bir başkadır ama ;D

Ben de turist gibi davransam da bana da böyle tarif etselerde gülsem ;D
Sonra ceee ben yerli turistim deyip takır takır türkçe konuşsam, onlarda sen misin bizi kandıran deyip beni kovalarlarmış ;D

Güzeldi, teşekkürler...

[b]heyyyy bee Türk deyip geçiyon mu....aziz milletim benim....afferim ...adam yabancılık çekmesin diye iki dili harmanlamış yüreği engin kardaşım benim 8) 8) 8)

;D ;D

E NAAPSIN GARİP, KABAHATİ NE?
tÜRİSTTE MADEM GELİYO İKİ KELİME ÖĞRENSEYDİİ ;D

;D ;D ;D

;D ;D ;D

teşekkürler kardeşim çok güldürdü yav

geçende memleketime gittiğimde çarşıda babamla gidiyorum
adamın birisi istasyonun yerini sordu

babam dizleri üstüne oturdu parmaklarıyla yere resim çizer gibi başladı anlatmaya ;D

bi yuvarlak yapıyor bak kardeşim burayı dolanıp arka tarafına geçeceksin oradan karşıya doğru akacaksın .........
;D
babam yol tarif ediyor ben gülmekten ölecektim :D
tabi yaşamadığınız için pek komik gelmeyebilir ama :)

bana bu kadar komik geldiyse yaşayana nasıldır bilmiyorum :D

;D

çarşının ortasında bide ya

;D ;D

Sizlere tavsiyem, yolunuz Kütahyaya düşerse bizim gibi adresi anlasanızda beş altı kişiye tekrar sormanız .

:) :) :)

Karikatürler

MollaCami.Com