Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Nero-9.2.6.0

İşte neronun son sürüm CD/DVD Yazma proğramı ...
Nero 9 versiyonunda otomatik yedekleme, profesyonel görünümlü ve menü entegreli DVD ler hazırlayabilme, müzik dosyalarına daha fazla hakimiyet, iPod ve diğer mobil aygıtlar için dosya dönüşümü, YouTube, MySpace ve My Nero alanlarına fotoğraf ve video yükleme, online TV, AVCHD ve diğer HD formatlarını oynatabilme gibi özellikler ön plana çıkıyor.

**** Sisteminize Kurabilmeniz İçin .Net Framework 3 Gereklidir ... ****

Nero 9.2.6.0 İNDİR

.Net Framework 3 İNDİR

Şimdiden hatırlatayım baya ağır bir proğram ...

Ayrıntılı Bilgi İçin Bknz : Zehirli Ok

youtubeden cdye video yuklemek mumkun oluyormu?

Direkt olarak hayır kardeşim ...
Önce bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor ...

Yani bilgisayarima indirdigimi nero ile cdye video olarak indirebiliyormuyum? Audio degil. Bende BurnAwareFree programi var. Bildigim kadari ile onun ile cdye video olarak indirilmiyor.

İndirme derken cd'ye yazma işlemini kastediğyorsanız bu işlemi nero ile yapabilirsiniz kardeşim ...
İndirdiğiniz video'yu aynen cd'ye geçirebilirsiniz ...
umarım doğru anlamışımdır :-\

Teşekkürler....

iyi güzelde bu videoları yani begendigimz videoları pcye nasıl kaydedecegiz.onuda size zahmet bi izah ediverseniz. :D :D :D ;)

Nero ücretli bir program; üstelik gereğinden fazla yer kaplıyor. Ve içinde bir sürü gereksiz yazılım bulunduruyor. Media Center tarzı yazılımı, media oynatıcısı vs... Bunlar her bilgisayarda zaten mevcut. CD/DVD yazdırmak, kalıp dosyalarını yazdırmak ya da kalıp dosyası oluşturmak için bu kadar ağır bir programa gerek yok.

Ashampoo'nun programını tavsiye ederim. Oldukça hızlı ve yapacağı iş kadar yer kaplayan bir program. Nero, 6. sürümünden sonra çok eleştiri almış bir programdır.

o programi nereden indirebiliriz?

Teşekkürler....

rica ederim kardeşim .
umarım faydalı olur ..

iyi güzelde bu videoları yani begendigimz videoları pcye nasıl kaydedecegiz.onuda size zahmet bi izah ediverseniz. :D :D :D ;)

bazı proğramlar aracılığıyla indirebiliyorsunuz kardeşim
yalnız youtube engellendikten sonra kullanılabilirliği ne durumda bilmiyorum çünkü bende ancaradaki mahkemeden ayrı başka bir engelleme daha var :) o yüzden pek deneme şansım yok ...
ben proğramın indirme linkini vereyim siz bir deneyin olursa konu olarakta paylaşalım diğer kardeşlerimizde faydalansın ...

Proğramı buradan indirebilirsiniz ...

kullanımı çok basit youtube a girdiğinizde videonun hemen sağında adresi var onu kopyalayıp programı açıyorsunuz
ana ekranda 'paste' yazıyor oraya tıklıyorsınuz ve indir diyorsunuz ...
bu kadar ...

Bunlar her bilgisayarda zaten mevcut. CD/DVD yazdırmak, kalıp dosyalarını yazdırmak ya da kalıp dosyası oluşturmak için bu kadar ağır bir programa gerek yok.

kardeşimiz haklı bilgisayarınızda mevcut yalnız kalitesi tartışılır ...
ben bilgisayarın yazıcısında çok dvd yi boşa götürdüğüm için nero kullanmayı tercih ediyorum ...

Ashampoo'nun programını tavsiye ederim. Oldukça hızlı ve yapacağı iş kadar yer kaplayan bir program.

Kullanmadığım için bu proğram için yorum yapamıyorum ama kardeşimiz boşa konuşmuyordur ...

artık kafanıza yatanı deneyin ... :)

ha bu arada firefox için çok güzel bir eklenti var istediğiniz siteden istediğiniz proğramı indirebileceğiniz
şuan açıklama yapabilecek vaktim yok ama ismini belirteyim siz bir bakın ben yarına inşallah açıklamayı yapayım
Google a DOWNLOAD HELPER yazın ilk başta ana sayfası var zaten oradan indirebilirsiniz ...

Tesekkurler farukaktas ve hhmercan.
Ashampoo ve youtubeden indirme programini kurdum. Youtubeden indirebildim.Fakat nerede oldugunu bulamiyorum :).
Baslattan indirdigimin ismini yazinca cikiyor. Fakat ne downloadda,ne masaustunde, ne videolarin arasinda hic bir yerde bulamiyorum.

:) rica ederim kardeşim faydalı olmasına çok sevindim
indirdiğiniz videonun yerini bulmak için indirme proğramını açın ana ekranında 'output folder' yazan bir bölüm var.
orada videonun bulunduğu klasörün adresi var
kopyalayın herhangi bir klasörü açığ adres çubuğuna yapıştırıp 'enter' tuşuna bastığınıda video karşınıza çıkacaktır ...

Yukarıda bahsettiğim Download Helper'a[video indirme eklentisi] buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz kardeşlerim ...

Program Tanıtımları

MollaCami.Com