Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

acı badem yağı

acı badem yağı kuru ve çatlak ciltlerin bakımında kullanılır. hamilelik döneminde karın bölgesinde oluşabilecek olan çatlaklıkları engeller. acıbadem yağı harici olarak kullanılır. cilde oval şekilde 2-3 dakika kadar masaj yapılarak tatbik edilir

tatlı badem yağıyla arasında sadece tat farkı mı var...tatlı badem yağıyla neyimi yağlıyorum...aynı z amanda akşamları elimi yüzümü yağlıyodum bi dönem...yanlışmı kullanmışım yüüzm için.

tatlı badem yağı da cilde kullanılabilir ancak etkisi acıbadem yağı kadar olmaz tatlı badem yağı genellikle saçlar için kullanılır neyzen kardeşim.

şişeler dolusu bitirdim..pek etkisi olmadı zaten...teşekkür ederim...

ben de size teşekkür ederim kardeşim. şşeler dolusu bitirmenize gerek yok. Allahın izni ile acı badem yağını düzgün kullanırsanız faydasını görürsünüz. önemli bir hususta yağı cildinize uygularken pamuk kullanmayın. elinizle tatbik edin

Teşekkürler aktarcı kardeşim Hem bu bölüm hem konular çok faideli oluyor inşaallah.

Emeğinize sağlık.Bu arada göreviniz hayırlı uğurlu olsun inşaallah :) ;)

Allah razı olsun zambak kardeşim. bizi böyle bir göreve de layık gördüğünüz için ayrıca hepinize teşekkür ederim

Paylaşım için teşekkürler....

ben de size teşekkür ederim kardeşim. okuyan gözlerinize sağlık

göreviniz hayırlı... daim ..bereketli olsun kardeşim....bu bölüme ve göreve çok yakışmışsınız...Rabbim utandırmasın....her halinizden hoşnut olsun...

Allah razı olsun kardeşim. molladaki bütün kardeşlerimiz görevlerin en iyisine layıklar

göreviniz hayırlı olsun..bilgiler içinde ayrıca çok teşekkür..

Allah razı olsun hakyolcusu kardeşim

Bilgiler için teşekkürler, göreviniz hayırlı olsun.

Allah razı olsun verd-iebyaz kardeşim

göreviniz hayırlı... daim ..bereketli olsun kardeşim....bu bölüme ve göreve çok yakışmışsınız...Rabbim utandırmasın....her halinizden hoşnut olsun...ayrıca verdiğin bilgiler için teşekkürler aktarcı :)

Bitkisel Yağlar

MollaCami.Com