Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

SEVGİ Böyle Olur

SEVGİ Böyle Olur

Soğuk bir kış akşamı, bir pidecinin kapısından içeri, yaşlı bir amcayla teyze girmiş, bir masaya oturmuşlar. Amca masaya gelen garsona, büyük bir pide, bir çoban salata ve bir ayran ısmarlamış. Garson az sonra siparişleri getirmiş. Amca pideyi ikiye bölerek yarısını teyzenin önüne koymuş, sonra salatayı ikiye bölerek tabağın karşı kısmına doğru itmiş, sonra ayran bardağını ortaya koymuş, önce bir yudum kendisi içiyor, sonra da teyze bir yudum alıyormuş.

"Ne tatlılar, iki tonton buraya gelmişler, bir kişilik yemeği ikisi yiyor" diye onları izliyormuş.

Az sonra fark etmişler ki teyzenin önünde yarım pide ve salata olduğu gibi duruyor, kocasının afiyetle yemek yiyişini seyrediyor, arada bir de ayrandan bir yudum alıyormuş... Sonunda orada çalışanlardan biri dayanamamış, yanlarına gitmiş:

"Affedersiniz, ben sizi izlemekten kendimi alamadım, lütfen izin verin, size bir pide kendim ısmarlayayım" demiş.

Yaşlı amca:
"Teşekkür ederiz ama, biz hâlimizden memnunuz. 50 yıldır evliyiz ve her şeyimizi işte böyle paylaşırız" cevabını vermiş.

Bunun üzerine genç adam teyzeye dönmüş:
"Peki ama teyzeciğim, siz neden pidenizi, salatanızı yemiyorsunuz, neyi bekliyorsunuz?"

Yaşlı teyze cevap vermiş: "Dişlerimi...

yaaa inanmıyorum yaaa... :D

allah allah bu aralar ne oldu ki 2 günden beri evlilikle ilgili mesajlar çok gelmeye başladı anlamadım valla

allah razı olsun kardeşim

allah allah bu aralar ne oldu ki 2 günden beri evlilikle ilgili mesajlar çok gelmeye başladı anlamadım valla

allah razı olsun kardeşim

hayatın en güzel tarafı evlilik bence ve diğer yarısı ;) teşekrl. gözlerinize sağlık.

çok güzel...

çok güzel...
teşekkür ederim 38 beğendiğine sevindim..

:) eline sağlık kardeşim...

teşekkürler ediyorum.. :-* kardeşim

dislerini mi :o :D

tesekkurler

teşekkürler ediyorum.. ;) kardeşim

Çok güzel...teşekkürler.

Çok güzel...teşekkürler.
okuduğunuz için ben teşkr ederim . :)

çok güzeldi ellerinize emeğinize sağlık

teşekkürler ediyorum.. kardeşim

Hikayeler

MollaCami.Com