Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mart Ayının Popüler Üyesi (katılım)

Mart Ayının Popüler Üyesi olmak isteyen arkadaşlar buyrun mesaj atın ;)
son katılım: 20 Mart

Yaz Beni ey kalem..!Bu kez kendini de yaz.
Gözyaşlarımın,damga damga,kuruduğu sayfada
Asudeli,yoğunluktan molada çok aktif olmasada
Kendini bulduğu yer,molla cami ayrıcalıklıdır onda

bende şansımı denemek istiyorum...

αχαяαуℓιм_68

Bende katılacağım ::) biliyorum boyumun ölçüsünü alıyorum ama başka kardeşlerimizin birinci olması bizi mutlu ediyor. :D
Herşey molla içün... ;)

Aslında benim haddime değil de, yarışmaya katılmayan yöneticilerimizi davet ediyoruz. ::)

Ben de katılmak istiyorum ::)

nasıl oluyo anlamadım ???

innellaahe meal müttekiin

nasıl oluyo anlamadım ???

Mollacami'ye hoşgeldiniz gülçehrem.
Mart Ayının Popüler Üyesi'ni belirleyeceğiz.:) Katılan arkadaşlarımız 20 marttan itibaren oylamaya tabi olacak. En çok oy alan kazanacak.:)

Mollacami'ye hoşgeldiniz gülçehrem.
Mart Ayının Popüler Üyesi'ni belirleyeceğiz.:) Katılan arkadaşlarımız 20 marttan itibaren oylamaya tabi olacak. En çok oy alan kazanacak.:)

hoş buldum allah razı olsun
konu yada mesaja göre değil oylamayla :)anladım ::) teşekkürler

Yaz Beni ey kalem..!Bu kez kendini de yaz.
Gözyaşlarımın,damga damga,kuruduğu sayfada
Asudeli,yoğunluktan molada çok aktif olmasada
Kendini bulduğu yer,molla cami ayrıcalıklıdır onda

kalem sizi yazdı etti kayt
asude sena verd-iebyaz ve wayt nayt:)

innellaahe meal müttekiin

kalem sizi de yazdı.. ::)

• Allah kerimdir amma kuyusu da derindir. İp ve kova olmayınca su çıkmadığı gibi, nur ve feyz de çıkmaz.
• Bu dünyanın cefâsından sefâsına sıra gelmez, gâfil olmayın, ilme çalışın, geçen günler geri gelmez.
• Bu dinin garip anlarında hizmet gören, saltanatını sürmeden ölmez. Benim din kardeşlerim fukara olmayacak.
• İmansız ve zındıklaşmış din düşmanlarının aleyhinde konuşmak, gayret-i diniyyeden olduğu için gıybet değildir.
• İnsan bilmediğinin düşmanıdır. Nurdan haberi olmayan, ondan zevk almayan insan, nurun düşmanı olur.

Bendemi katılsam flan derimişm ;D ;D
Ben oy vermeye katılim bari:D

Bilki zarar ziyan sana,bir öfkelik andan gelir. Sabır denen o yücelik dayanıklı candan gelir..... Şeytan ordan burdan değil,damardaki kandan gelir.. Dostun sana düşmanlığı,kıskanılan şandan gelir... Kibir,gurur her kişiye,bir asılsız zandan gelir.... İman nuru olmayana,bütün cihan zindan gelir....

Bak ben gidiyorum şimdi belki 1 hafta giremeyebilirim. Geldiğimde şoke olmak istemem. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Bu gün yolcuyummm. nereye derseniz.Ya ölüme yada gülüme ( efendime )

Bak ben gidiyorum şimdi belki 1 hafta giremeyebilirim. Geldiğimde şoke olmak istemem. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Bu gün yolcuyummm. nereye derseniz.Ya ölüme yada gülüme ( efendime )

ayyy ümreyemi gidiyorsunuz Allah yol açıklığı versin inşaalh dualarda bizleride unutma .. :'( yaa öylesine okuyordum ben.

Yarışmalar

MollaCami.Com