Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İnci

Bir istiridye komşu istiridyeye dedi:"içimde büyük bir sancı var. Ağır ve yuvarlak.Ve bana çok ıstırap veriyor."

Ve öbür istiridye tepeden bakan bir hoşnutlukla yanıtladı: "Göğü ve denizleri yaradana şükürler olsun ki,benim içimde hiçbir sancı yok.İçimde de dışımda her şey iyi ve tamam."

O sırada oradan geçmekte olan bir yengeç iki istiridyenin konuşmasını duydu ve içinde ve dışında her şey iyi ve tamam olan istiridyeye dedi:

"Evet, iyi ve tamamsın; ama komşunun taşıdığı sancı gerçekte son derece güzel bir inci"...
Halil CİBRAN

Çok sevdiğim bir hikayedir,sizlerle de paylaşmak istedim...İçimizde, taşımaya değer ağırlıkların sancısını çekmek dileğiyle.... Ahuzar...

ayyyy çok güzel bir hikayeymiş.ellerin dert görmesin sevgili ahuzar... :D :D :D ;) ;)

Beğenmenize sevindim Leyya kardeşim,sağolasınız.. :)

her zahmetin altında bir rahmet vardır....mükafat getirecek sancılar dileğimle...emeğinize sağlık...

her zahmetin altında bir rahmet vardır....mükafat getirecek sancılar dileğimle...emeğinize sağlık...

[left]Göğü ve denizleri yaradana şükürler olsun...
herşeyde şükür etmek hamd etmek ne güzel
Allah'ım verdiğin bütün nimetlerine şükürler olsun
verdiğin sıkıntılarada hamdolsun..
gerçekten düşünülesi tefekkür edilesi bir konuya değinmişsin teşekkürler kardeşi.
[/left]

Değerli yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar...

[left]Göğü ve denizleri yaradana şükürler olsun...
herşeyde şükür etmek hamd etmek ne güzel
Allah'ım verdiğin bütün nimetlerine şükürler olsun
verdiğin sıkıntılarada hamdolsun..
gerçekten düşünülesi tefekkür edilesi bir konuya değinmişsin teşekkürler kardeşi.
[/left]

ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ ALLAH RAZI OLSUN

Kıymetliler sancıyla gelir degıl mı?

çook çok gusel bir paylaşım olmuş,
eline saglık Ahuzar kardes...

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim kardeşlerim,sağolasınız...

Hikayeler

MollaCami.Com