Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mollacami.Com 'dan nasıl ilahi indiriyoruz? (Resimli anlatım)

www.mollacami.com ilahileri üyeliksiz dinleyebiliyoruz,İlahileri indirmek istediğimizde üyelik gerekmektedir.
Üyeliğimiz olduktan sonra öncelikle sağ üst köşeden giriş yapıyoruz

Sol tarafta sanatçılerdan yada albümlerden indirmek istediğimizi seçiyoruz

İndirmek istediğimiz ilahiye tıkladıktan sonra şu şekil belirecektir

Firefox kullanıcıları için açılan pencere sabit diske kaydet diyeceğiz.

İndirilen Winrar dosyası Masaüstüne gelmeyenler (Misal vistada Karşıdan yuklenenler) masaüstüne taşırlarsa daha kolaylık olacaktır.Masaustune gelen winrar dosyanın üzerine sağ tıklıyoruz ve buraya çıkar diyoruz

İlahimizi indirirken kullandıgımız sayfaya geri dönuyoruz ve Winrar şifremize bakıyor, kopyalıyoruz

Buraya çıkart dediğimizde bizden şifre isteyen kutucuğa şifremizi yapıştırıyoruz.

Kolay gelsn kardeşlerim.İlahimiz inmiştir :)

Emeğinize sağlık kardeşim... :)

teşekkürler sayın zambak öğrenmek istediğim bir konuydu ;)

şu anda indirmek için vaktim yok ama bir sorunla karşılaşırsam size sorarım :-[

beni aşar bu işler neyse dinlemesem de olur..

http://www.mollacami.com/ilahiler/ilahi.html

bu linkten ilahilere ulaşabilirsiniz kardeşim dinlemek istedğiniz kişiyi ve ilahiyi seçtikten sonra dinleyebilirsiniz.. tabii amacınız sade dinlemek ise .

indirmek için bu işlemleri mecbur yapmalısın..

siz elinizden geldiğini yaptınızda denedim epey ama başaramadım ,,neyse dinlemesem de olur, sağol

teşekkürler

benimde çok öğrenmek istediğim bir konuydu denedim ama beceremedim. sayfada indirmek için tıkla kısmını bulamadım. paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Üye girişi yaptınız mı kardeşim ::) Hangi ilahiyi indiremediniz, yardımcı olmaya çalışalım inşaallah
Bu arada ilginiz için ben teşekkür ederim

İndir

MollaCami.Com