Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Proshow Gold Video Programı ve Kullanımı (Resimli Anlatım)

S.a. kardeşlerim.Mollaya özel bölümümüzde aktif kardeşlerimizin sayısı gittikçe artmakta maş.Şahit oluyoruz ki bir çok gönüllü kardeşimiz daha var.Acizane kendi kullandığım programı anlatmak istedim bu vesile ile video yapmak isteyen kardeşlerimize yardımcı olmuş oluruz inş.
Bu fikri bizlere sunan Anise kardeşimize teşekkürü borç biliriz.

Programı indirmek için tıklayınız

Not:Eğer ilahi videonuzu hazırladıktan snra play yaptıgınızda PROSHOW GOLD yazısı cıkarsa lütfen şu linki inceleyiniz

Programımızı kurup yukledıkten sonra ilahimizi eklemek için resim kutucuklarının altındaki kısma (sarı ile işaretlediğim) sağ tıklayıp , kırmızı ile işaretlediğim alana gireceğiz .

Karşımıza çıkan yerde Add (kırmızı ile işaretlediğim) alana girip Add sound file yazan yere basıp açılan sayfadan ilahimizi bulup Aç diyoruz.Ve yüklenmesi için bekliyoruz(yeşil ile işaretlediğim)

İstesek Add ye basıp birden çok ilahi yukleyebiliriz yada bazı ilahilerden almak istediğimiz yarleri kesinti yapabiliriz.Yada ilahimizi bir kaç saniye geç başlatabiliriz.

Geç başlatmak için OFFSET yazan yerin karşısına misal 3 saniye geç başlatmak istedik 3 yazacağız

Ekleyeceğimiz resimleri gösterilen yerden seçiyoruz.Misal masaüstündeyse resimler "Desktop" yazan yeri,kalasördeyse klasörümüzü seçiyoruz.

Yeşille anlatılan AB resim geçiş modellerine basıp her bir resim için seçiyoruz

Kırmızı ile işaretlediğimiz alanda;
resmi yaklaştırma, uzaklaştırma,döndürme seçenekleri mevcuttur.

Mavi ile işaretlediğimiz yerde 100 yazan yerin üzerine tıkladıgımızda şekildeki gibi bir çucuk gelmektedir.Sağa yada sola ilerleterek resme efekt katabilirsiniz.

Yeşil kısım resmi döndürme alanıdır.
Aynı şekilde döndürmeleri ayarlıyabiliriz

İşlemimiz bittikten sonra done yazan yere tıklayıp cıkabilirz

Resim üzerine yazı yazmak için ise;
Kırmızı ile işaretlediğim alanı seçiyoruz.
Yeşil yerde belirttiğim gibi yazmak istediğimiz yazıyı yazıyoruz.Biz yazarken resmin üzerinde yazı çıkmaya başlıyor.

Pembe yerlerden yazının rengini değiştirebiliyoruz
İşlem bitince Done' ye basıyoruz

CREATE/ VİDEO FİLE yaptıktan sonra karsımıza bu pencere çıkmaktadır.Ve son işlemimizdir.

Anlayamadığınız yada soracağınız birşey olursa inş. elimden geldiğince yardımcı olurum.

Kolay gelsin :)

çok güzel anlatım olmuş kardeşim eline emeğine sağlık..

bu proğramla gif uzantılı resim ekleyebiliyormuyuz hareket özelliğini yitiriyor mu..

çok güzel anlatım olmuş kardeşim eline emeğine sağlık..

bu proğramla gif uzantılı resim ekleyebiliyormuyuz hareket özelliğini yitiriyor mu..

Sağolun prof kardeşim.

Gif uzantılı resim maalesef ekleyemiyoruz.Hareketsiz şekilde oluyor.

eline emeğine sağlık sevgili zambak çok güzel anlatmışsınız..

RAHMAN razı olsun..

Ben gibi çok bilmeyenler faydalanır inş ;D

Harika bir analtım, emeğine sağlık Zambak kardeşim ;)

eline emeğine sağlık sevgili zambak çok güzel anlatmışsınız..
RAHMAN razı olsun..

Cümlemizden inş. hakyolcusu kardeşim ;)

Ben gibi çok bilmeyenler faydalanır inş ;D
Harika bir analtım, emeğine sağlık Zambak kardeşim ;)
est.kardeşim begenmenize sevindim,bakan gözlerinize sağlık ;)

Gif uzantısı ulead video plus da var kardeşim. Teşekkürler zambak emek harcamışsın. Faydalı bir paylaşım olmuş.

teşekkürler kardeşim güzel bi program

Vakit ayırdığınız için ben teşekkür ederim kardeşim.İnşaallah faideli olur.

Program Tanıtımları

MollaCami.Com