Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

PHOTO SHOP PROG.

YA KARDEŞ BANA FULL TÜRKÇE SÜRÜMLÜ BİR BİR PHOTO SHOP PROGRAMI YAZIM EYER İNGİLİZCESİ VARSA ODA OLUR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Tam sürüm photoshop satın almanız gerekir. $584.95 civarı. :) Ayrıca Photoshop İngilizce.

Türkçeside Var İnğ Var Üstelik Para Vermenede Gerek Yok Zaten Adobenin Ürünleri %80 ücretsiz Kullanılıyor? Kimler Parası Olmayanlar ;)Benİkisinide Kullanıyorum Hem TR Hem İnğ Üstelik Bedave

Yasal olmadan tabiki kullanabilirsiniz. O tür programların Türkçe'si olmaz; bir başkası Türkçe yama yazmıştır, onu kullanıyorsunuzdur. Photoshop sürümleri de o şekilde kullanılabiliyor. Crackli Türkçe yaması ile birlikte Photoshop isterseniz internette fazlaca var, bulup kullanabilirsiniz. Crack linki vermemiz doğru değil. :)

akıncı06 pohotoshop prı-ogramını nasıl indirebilirim yardımcı olurmusun

faruk kardeş photoshop programı gibi özelliklere sahip (aynısı olmasa da yakın olsa da olur) ücretsiz olan kullanımı kolay bir program var mı bildiğin ? varsa iyi olur :)

photoscape programı işini görür sanırım
ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Gimp'i de tavsiye ederim. Üstelik gimp ücretsiz bir yazılım, neredeyse photoshop kadar kullanışlı. Linux kullananların vazgeçilmez resim editörü. :)

İndirmek için :

http://ovh.dl.sourceforge.net/sourceforge/gimp-win/gimp-2.6.4-i686-setup.exe

Gimp'i de tavsiye ederim. Üstelik gimp ücretsiz bir yazılım, neredeyse photoshop kadar kullanışlı. Linux kullananların vazgeçilmez resim editörü. :)

İndirmek için :

http://ovh.dl.sourceforge.net/sourceforge/gimp-win/gimp-2.6.4-i686-setup.exe

faruk kardeş bu programda resimlerin üzerine yazı yazabiliyormuyuz..??*

ben de photoshop dan konu açılmışken birşey sormak istiyorum. fotoğraftaki kırmızı gözü düzeltmenin programsız bir yolu var mıdır?

daha önce indirmiştim çok güzeldi formattan sonra silindi şimdi indiremiyorum lingi birdaha gönderebilirmisiz

ben de photoshop dan konu açılmışken birşey sormak istiyorum. fotoğraftaki kırmızı gözü düzeltmenin programsız bir yolu var mıdır?

benim bildiğim; yok .

kırmızı gözü düzeltmenin yolu flashtan geçer..

Yani fotografı çekmek için düğmeye bastığınızdaki flash ayarlarınızda.. düğmeye bastığınızda önce bir kere yalancı flash çakar arkasından gerçek flash. bu da kırmızı gözü engeller. bu olay saliseler içinde gerçekleşir :)

kırmızı göz engelliyici fotomakinaların sırrı buradadır ;)

Program Tanıtımları

MollaCami.Com