Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

isteyenin bir yüzü AK.dua edenin İKİ yüzü AK olsun

Acizane bir kardeşiniz olarak
Kardeşlerimden bu aydaki feyiz bereket ve hikmetler hürmetine HİDAYET duası istiyorum.
Yaz, İstambul ziyaretimde.KaracaAhmed,hz Yuşa,ve bazı ziyaretlere beraber gittiğimiz.
GAYRİ MÜSLİM GELİNİMİZ (Yeğenimin hanımı) için HİDAYETE ermesi

İSLAM ŞEREFİ ile şereflenmesiNİ VE Bu mübarek aylar hürmetine HİDAYETİNİ diliyorum.

Kardeşlerimizin Amin lerini ve DUA larını istirham ediyorum

AMİİİNNN. RABBİM ONUN GÜZELLİKLERİNİ GÖRÜP YANLIZCA ONA KULLUK ETMEYİ NASİB ETSİNNN.

Duâlarımız, âminlerimiz müşterek.
Mevlâm gelininize İslâm şerefi ile şereflenmeyi nasip eylesin.
Hak yolunu bilen, Rabbine itaat eden, Efendimizin yolunda giden, dilinde Hz. Kur'an, kalbinde iman ile sizlere yakışır hayırlı bir gelin olması dileğiyle...

Dualariniza en icten samimiyetimle amiin diyorum

Mevlam iman nurunu kalbine koyuversin, bu mubarek gunler hurmetine hidayeti kamile nasip etsin Amiin.

teşekkür ederim dualarınıza..........bu günlerin gürmetine

Dualariniza en icten samimiyetimle amiin diyorum

Mevlam iman nurunu kalbine koyuversin, bu mubarek gunler hurmetine hidayeti kamile nasip etsin Amiin.

İSLAM ŞEREFİ ile şereflenmesiNİ VE Bu mübarek aylar hürmetine HİDAYETİNİ diliyorum.

Amin...cani gonulden Amin kardesim..

teşekkürler "amin "londoner kardeşim.....

Allah'Im bize şu mübarek ayın ecrini ver,onun müşterek rahmetinden bize büyük nasip ver.
Ey gizli ve aşikarı bilen ceza ve belaları defeden rabbim dualara icabet eden üzüntüleri gideren
Allah'ım Alemlere rahmet olarak gönderdiğin zat hürmetine Onun Âli Eshabı Ehli beyti ve sevdiğin
Evliyalar Esfiyalar Mürşidi Kamiller
hürmetine büyük korku gününde bizleri salihler ve amel eden
alimlerle beraber haşreyle. [color=blue]BİZLERİ VE CÜMLE ÜMMET İ MUHAMMED'İ HİDAYETE ERENLERİN YOLUNA GİREENLERDEN EYLE...Amin

Allah'Im bize şu mübarek ayın ecrini ver,onun müşterek rahmetinden bize büyük nasip ver.
Ey gizli ve aşikarı bilen ceza ve belaları defeden rabbim dualara icabet eden üzüntüleri gideren
Allah'ım Alemlere rahmet olarak gönderdiğin zat hürmetine Onun Âli Eshabı Ehli beyti ve sevdiğin
Evliyalar Esfiyalar Mürşidi Kamiller
hürmetine büyük korku gününde bizleri salihler ve amel eden
alimlerle beraber haşreyle. BİZLERİ VE CÜMLE ÜMMET İ MUHAMMED'İ HİDAYETE ERENLERİN YOLUNA GİREENLERDEN EYLE...Amin

..................[color=green]amin..amin..amin...........teşekkürler kardeşim.

Dualar

MollaCami.Com